Trwa ładowanie...
d1nbuh6

Jeszcze więcej, jeszcze szybciej, jeszcze dłużej! "Szybcy i wściekli 8" najdłuższą częścią serii

Widzowie, którzy planują wybrać się do kin na ósmą część „Szybkich i wściekłych”, powinni zagospodarować sobie sporo wolnego czasu. Według informacji, jakie trafiły do sieci, film Feliksa Gary’ego Graya będzie najdłuższą częścią serii. Reżyser zaoferuje widzom niesamowitą akcję oraz zapierające dech w piersiach pościgi przez 2 godziny i 40 minut!
Share
Szybcy i wściekli 8
Szybcy i wściekli 8Źródło: Materiały prasowe
d1nbuh6

Czas trwania „Szybkich i wściekłych 8” podaje m.in. serwis imdb.com. Jeśli dane te się potwierdzą, najnowsza odsłona serii będzie jednocześnie najdłuższą w całej jej historii. Do tej pory prym w tej klasyfikacji wiedli* „Szybcy i wściekli 7” z 2015 roku, którzy liczyli sobie 2 godziny i 17 minut.*

Dla porównania: pierwsza część cyklu, która weszła na ekrany kin przed 16 laty, trwała zaledwie 106 minut. Przy nadchodzącej premierze ósmej odsłony wydaje się więc krótka niczym odcinek serialu.

„Szybcy i wściekli 8” ponownie wciągną Dominica do przestępczego światka. Bohater podczas swojego miodowego miesiąca z Letty spotka tajemniczą kobietę. To właśnie przez nią nieustraszony kierowca powróci do dawnych praktyk. Tradycyjnie „Szybcy i wściekli” zaoferują nam wiele niesamowitych scen akcji. W rolach głównych wystąpią Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron oraz Michelle Rodriguez.

d1nbuh6

„Szybcy i wściekli 8” wejdą na ekrany polskich kin 21 kwietnia.

d1nbuh6

Podziel się opinią

Share
d1nbuh6
d1nbuh6