Trwa ładowanie...
ycipk-j2o9i5

John Travolta pozbył się bujnej czupryny. Teraz jest łysy

John Travolta przeszedł metamorfozę. Na ostatniej imprezie był wprost nie do rozpoznania. Wszystko za sprawą nowej "fryzury".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Travolta był idolem nastolatek
John Travolta był idolem nastolatek (ONS.pl)
ycipk-j2o9i5

John Travolta jest mistrzem metamorfoz. Jednak w negatywnym tego słowa znaczeniu. Po dawnym amancie, do którego wzdychały tabuny dziewcząt, nie pozostał nawet ślad. Aktor nabrał ciała i na próżno doszukiwać się w jego spojrzeniu łamacza niewieścich serc. Teraz to 65-letni pan, którego lista skandali jest dłuższa niż filmowych występów.

ZOBACZ WIDEO: Dominika Gawęda przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów

ycipk-j2o9i5

Ostatnio Travolta pojawił się na jednej z imprez w San Remo we Włoszech. Cóż, mało kto go poznał. Gdyby nie szpaler ochroniarzy, który torował mu drogę, jego obecność mogłaby przejść niezauważenie.

ZOBACZ TEŻ: John Travolta i Olivia Newton-John znów zatańczyli razem. "Grease" ma już 40 lat

Zamiast zawadiackiego uśmiechu - poważna mina. Zamiast błysku w oku - posępne spojrzenie. I w końcu to, co najbardziej rzucało się w oczy. Aktor zrezygnował z bujnej czupryny na rzecz... całkowitej łysiny. Nowa fryzura, co prawda, odjęła mu lat, ale również i fanek. Żeńska część publiczności nie może pogodzić się z faktem, że lata świetności Travolta ma już dawno za sobą. A wam jak się podoba ta metamorfoza?

East News
Podziel się
ycipk-j2o9i5

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-j2o9i5

ycipk-j2o9i5
ycipk-j2o9i5