Trwa ładowanie...
d1a5x9y

Jon Bernthal wróci jako Punisher w MCU. "Na 100 proc."

Odtwórca Punishera powróci do swojej roli. I to nie w kolejny serialu Netfliksa, ale filmie MCU.
Share
Jon Bernthal już się cieszy. A wy?
Jon Bernthal już się cieszy. A wy?Źródło: Materiały prasowe
d1a5x9y

Kochacie Franka Castle'a granego przez Jona Bernthala? Głupie pytanie. Dlatego pewnie jeszcze nie możecie przecierpieć, że Netflix skasował serialowego "Punishera" po 2. sezonie. Ale mamy dla was dobre wieść. Informator serwisu WeGotThisCovered donosi, że Disney jest na 100 proc. zdecydowany do przeniesienia Franka Castle’a na łono MCU. Co więcej, szychy studia widzą w tej roli tylko jednego kolesia: Jona Bernthala.

ZOBACZ TEŻ: Komiks - renesans gatunku

Druga dobra wiadomość to taka, że studio jest świadome specyfiki postaci i nie chce jej na siłę ugrzecznić. Dlatego jest więcej niż prawdopodobne, że kiedy w końcu Punisher doczeka się filmu, będzie to "erka". Tak jak planowane "Deadpool 3" czy "Blade".

d1a5x9y

Oczywiście: to tylko plotka. Ale WeGotThisCovered zaznacza, że wszystkie ostatnie informacje ich źródła dotyczące MCU – m.in. ta, że szykuje się reboot "Inhumans" – potwierdziły się co do joty.

Ostatnia pojawiała się też informacja, że Kevin Feige chciałby zrobić film oparty o bardziej mroczną grupę trykociarzy. Mowa oczywiście o Midnight Sons, w skład którego wchodzą m.in. Dr Strange, Johny Blaze i Ghost Rider. Punisher pasowałby do tej wesołej gromadki idealnie.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1a5x9y

Podziel się opinią

Share
d1a5x9y
d1a5x9y