Qaqwqwrqw

Julia Wieniawa zrobiła sobie wielki "tatuaż" na nodze

Julia Wieniawa pracuje na planie filmu Patryka Vegi w Bangkoku. Dla reżysera jest skłonna do wielu poświęceń...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa zagra w nowym filmie Patryka Vegi
Julia Wieniawa zagra w nowym filmie Patryka Vegi (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Patryk Vega kręci filmy w zawrotnym tempie. Dopiero co premierę miały "Plagi Breslau" i "Kobiety mafii 2", a reżyser już jest na planie kolejnej produkcji zatytułowanej "Smalll World". Wiadomo już, że zagra w niej Julia Wieniawa. Gwiazda wcieli się w rolę ofiary międzynarodowego handlu dziećmi.

Młoda aktorka stara się relacjonować kulisy powstawania filmu, który kręcony jest w Bangkoku. Wieniawa była też skłonna do kilku poświęceń. Charakteryzatorzy namalowali na jej brzuchu siniaki oraz sprawili, że jej dolna warga wygląda na rozciętą. Co więcej, aktorka pozwoliła sobie namalować też wielki tatuaż na nodze.

Vega wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym aktorka z uśmiechem na twarzy pozuje w salonie tatuażu. Mamy nadzieję, że to tylko henna...

Qaqwqwrqw

- Dla mnie ten film będzie miał charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten film będzie dziesięć razy większym hardcore’em niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny - powiedział Vega w rozmowie z "Super Expressem".

Wybierzecie się do kin?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw