Trwa ładowanie...

Julianne Moore też weźmie udział w igrzyskach śmierci

Share
Julianne Moore też weźmie udział w igrzyskach śmierci
d1k84jp

Julianne Moore zagra prezydent Almę Coin w kolejnych dwóch sequelach przeboju "Igrzyska śmierci".

Aktorka zagra liderkę rebelii przeciwko Kapitolowi. Alma Coin w swej walce chce wykorzystać Katniss (w tej roli Jennifer Lawrence) jako symbol oraz pozbawić władzy prezydenta Snowa (Donald Sutherland). W rolę Julianne Moore wcieli się w pierwszej i drugiej części filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" ("The Hunger Games: Mockingjay").

Przypomnijmy, iż będzie to ekranizacja trzeciego tomu trylogii Suzanne Collins. W obrazie do swych ról oprócz Lawrence i Sutherlanda powrócą Josh Hutcherson i Liam Hemsworth.

d1k84jp

W obsadzie filmów "The Hunger Games: Mockingjay - Part 1" ( "Igrzyska Śmierci: Kosogłos, Część 1") i "The Hunger Games: Mockingjay - Part 2" ("Igrzyska Śmierci: Kosogłos, Część 2") oprócz stałej ekipy i Moore pojawią się również Natalie Dormer, Stef Dawson i Evan Ross
Zanim na ekranach zagoszczą dwie części "Mockingjay", już w listopadzie będziemy mogli obejrzeć "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", w których Katniss i Peeta (Hutcherson) odbywają obowiązkowe Tournée Zwycięzców.
Premiera "The Hunger Games: Mockingjay - Part 1" planowana jest na listopad 2014 roku, a "The Hunger Games: Mockingjay - Part 2" na listopad 2015 roku.

Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore ostatnio zagrała w horrorze "Carrie".

d1k84jp

Podziel się opinią

Share
d1k84jp
d1k84jp