Trwa ładowanie...
d11wfpu

Karuzela

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d11wfpu

„Karuzela”, najnowszy film Roberta Wichrowskiego wejdzie na ekrany kin 23 maja. Miłość, przyjaźń, zdrada i namiętność będą przeplatać się nawzajem i stworzą karuzelę emocji, która porwie widzów w świat niejednoznacznych bohaterów i skomplikowanych historii. Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Rafała i Piotra, dwóch najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki, zostaje wystawiona na ciężką próbę. Obaj zakochują się w tej samej dziewczynie - Magdzie. Kiedy jeden z nich usuwa się w cień, na pozór wydaje się, że obaj wyszli z tej próby zwycięsko. Pod cienką powłoką pozorów drzemią jednak sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Gdy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa. Reżyser portretuje
obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami – zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. – Wierzą w przyjaźń i miłość, chcą satysfakcjonującej pracy i dużo pieniędzy. Jakiegokolwiek dokonają wyboru, los zapuka do ich drzwi – opowiada Robert Wichrowski. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

W rolach głównych zobaczymy czwórkę debiutujących w pierwszoplanowych rolach aktorów - Mikołaja Roznerskiego (Chce się żyć, Supermarket), Mateusza Janickiego (Supermarket, Miłość na wybiegu, Lejdis), Karolinę Kominek (Wymyk) oraz Marię Pawłowską. W pozostałych rolach zobaczymy Małgorzatę Zajączkowską, Ireneusza Czopa oraz Aleksandra Mikołajczaka.

Producenci filmu postawili na najwyższej jakości oprawę wizualną i dźwiękową. Autorem zdjęć jest Adam Bajerski, który w przeszłości pracował przy takich filmach jak Zmruż oczy, Sztuczki i Imagine. Za muzykę odpowiada Mikołaj „Noon” Bugajak, jeden z najbardziej uzdolnionych i docenionych producentów muzycznych w kraju. Zdjęcia do filmu realizowane były w Warszawie i Berlinie.

Dystrybutorem filmu jest Next Film.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wfpu
d11wfpu
d11wfpu