Trwa ładowanie...

Keanu Reeves w kilka chwil spełnił marzenie fana

"You're breathtaking!" - krzyczał ostatnio Keanu Reeves. Pewien chłopak napisał te słowa na znaku, który umieścił w swoim ogródku. A że dom stoi niedaleko planu zdjęciowego nowego filmu Keanu, to aktor musiał zareagować.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Keanu Reeves w kilka chwil spełnił marzenie fanaŹródło: Twitter
d2bl8fm
d2bl8fm

Keanu Reeves jest sensacją w internecie. Co jakiś czas na nowo zaskakuje miliony fanów z całego świata prostymi gestami. Tak stało się tym razem. Amerykańskie media opisują krótką, choć uroczą historię. Jedną z tych, które tworzą legendę Reevesa, jako naszego codziennego superbohatera.

Zobacz: Cyberpunk 2077 — Oficjalny Trailer z E3 2019

Aktor pracuje na planie nowej odsłony hitu sprzed lat - "Wspaniałej przygody Billa i Teda" (tytuł nowego filmu w Stanach to "Bill and Ted Face the Music"). Plan zdjęciowy mieści się w tej chwili w Louisianie. Nie uszło to uwadze wiernym fanom. W ogródku jednego z domów stanął znak z napisem "You're breathtaking!" - "zapierasz dech w piersi". Fani, którzy go postawili, dobrze wiedzieli, że Keanu prędzej czy później go zauważy. I tak też się stało.

d2bl8fm

Reeves jechał na plan, gdy zobaczył znak ze swoim słynnym już w sieci hasłem. Poprosił kierowcę, by ten zatrzymał się przy ogrodzie. Z Reevesem był wtedy scenarzysta Ed Solomon, który udokumentował całe zajście. Zdjęcia Reevesa przewracającego znak, klęczącego na trawniku i dopisującego odpowiedź szybko trafiły do sieci i rozeszły się jak wirus.

Keanu odpowiedział krótko: "Stacey, You’re Breathtaking!" i złożył jeszcze na planszy autograf.

Na tym, jak podaje magazyn "People", się nie skończyło. Aktor spotkał się z rodziną, która wpadła na pomysł i zrobił sobie z nimi zdjęcia.

- Wczoraj spełniło się nasze marzenie. Wiedzieliśmy, że Keanu Reeves pracuje w okolicy, więc syn powiedział, że musimy zrobić znak z tym napisem, więc tak się stało. Zatrzymało się wcześniej kilka samochodów, ale w końcu zatrzymał się kolejny i oto on! O niebiosa! - skomentowała na Twitterze mama chłopaka.

Rodzinka będzie miała pamiątkę na długie lata. Ciekawe, czy kiedyś będą próbowali sprzedać autograf na jakiejś internetowej aukcji i ile na tym będą mogli zarobić. Sława Keanu rośnie i rośnie. To może być bardzo cenna pamiątka w przyszłości.

d2bl8fm
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2bl8fm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bl8fm