Trwa ładowanie...
d1n0k98

Keanu Reeves w kilka chwil spełnił marzenie fana

"You're breathtaking!" - krzyczał ostatnio Keanu Reeves. Pewien chłopak napisał te słowa na znaku, który umieścił w swoim ogródku. A że dom stoi niedaleko planu zdjęciowego nowego filmu Keanu, to aktor musiał zareagować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani Keanu mieli wyjątkowo udany dzień.
Fani Keanu mieli wyjątkowo udany dzień. (Twitter)
d1n0k98

Keanu Reeves jest sensacją w internecie. Co jakiś czas na nowo zaskakuje miliony fanów z całego świata prostymi gestami. Tak stało się tym razem. Amerykańskie media opisują krótką, choć uroczą historię. Jedną z tych, które tworzą legendę Reevesa, jako naszego codziennego superbohatera.

Zobacz: Cyberpunk 2077 — Oficjalny Trailer z E3 2019

Aktor pracuje na planie nowej odsłony hitu sprzed lat - "Wspaniałej przygody Billa i Teda" (tytuł nowego filmu w Stanach to "Bill and Ted Face the Music"). Plan zdjęciowy mieści się w tej chwili w Louisianie. Nie uszło to uwadze wiernym fanom. W ogródku jednego z domów stanął znak z napisem "You're breathtaking!" - "zapierasz dech w piersi". Fani, którzy go postawili, dobrze wiedzieli, że Keanu prędzej czy później go zauważy. I tak też się stało.

d1n0k98

Reeves jechał na plan, gdy zobaczył znak ze swoim słynnym już w sieci hasłem. Poprosił kierowcę, by ten zatrzymał się przy ogrodzie. Z Reevesem był wtedy scenarzysta Ed Solomon, który udokumentował całe zajście. Zdjęcia Reevesa przewracającego znak, klęczącego na trawniku i dopisującego odpowiedź szybko trafiły do sieci i rozeszły się jak wirus.

Keanu odpowiedział krótko: "Stacey, You’re Breathtaking!" i złożył jeszcze na planszy autograf.

Na tym, jak podaje magazyn "People", się nie skończyło. Aktor spotkał się z rodziną, która wpadła na pomysł i zrobił sobie z nimi zdjęcia.

d1n0k98

- Wczoraj spełniło się nasze marzenie. Wiedzieliśmy, że Keanu Reeves pracuje w okolicy, więc syn powiedział, że musimy zrobić znak z tym napisem, więc tak się stało. Zatrzymało się wcześniej kilka samochodów, ale w końcu zatrzymał się kolejny i oto on! O niebiosa! - skomentowała na Twitterze mama chłopaka.

Rodzinka będzie miała pamiątkę na długie lata. Ciekawe, czy kiedyś będą próbowali sprzedać autograf na jakiejś internetowej aukcji i ile na tym będą mogli zarobić. Sława Keanu rośnie i rośnie. To może być bardzo cenna pamiątka w przyszłości.

PRZECZYTAJ: Keanu Reeves to najfajniejszy aktor w Hollywood. Jest jak Jezus, ale lepszy

d1n0k98

Podziel się opinią

Share

d1n0k98

d1n0k98