Trwa ładowanie...
d4j5dob

"Kevin sam w domu": Polsat pokaże film w Wigilię

„Kevin sam w domu” znów zostanie pokazany w święta w polskiej telewizji. Bożonarodzeniowy przebój filmowy wyemituje w Wigilię stacja Polsat. Fani kultowej komedii familijnej nie kryją swojego zadowolenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin sam w domu
Kevin sam w domu (Facebook.com)
d4j5dob

Tradycji stanie się zadość. „Kevin sam w domu” ponownie pojawi się na ekranach szklanych ekranów w trakcie świąt. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że jak co roku uwielbianą przez widzów komedię z niezapomnianą rolą Macaulaya Culkina pokaże telewizja Polsat.

„Kevin sam w domu” to opowieść o ośmioletnim chłopcu, którego przez przypadek rodzice pozostawiają całkowicie samego w ogromnej willi na czas Bożego Narodzenia. Rezolutny dzieciak odkrywa, że jego dom ma stać się celem dla lokalnych włamywaczy. Bohater postanawia za wszelką cenę bronić rodzinnego dobytku.

Film Chrisa Columbusa emitowany jest w Polsce podczas Bożego Narodzenia nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wyprodukowany w 1990 roku obraz należy do najchętniej oglądanych produkcji gwiazdkowych. Przed pięcioma laty Polsat zaskoczył widzów informacją o braku planów emisji „Kevina” w święta. Internauci przeprowadzili wówczas głośny protest, który poparło około 50 tysięcy osób. Odzew widzów spowodował, że stacja zdecydowała się na emisję komedii. W zeszłym roku „Kevin sam w domu” zgromadził przed telewizorami ponad 4,5 miliona osób.

„Kevin sam w domu” zostanie wyemitowany 24 grudnia o godzinie 20:05. Powtórkę zaplanowano na kolejny dzień.

d4j5dob

Podziel się opinią

Share
d4j5dob
d4j5dob