Trwa ładowanie...
d2dzh6g

"Kler": to Joanna Kulig stała za usunięciem zwiastuna. Poszło o rozbieraną scenę

Dystrybutor tłumaczył zdjęcie zwiastuna z YouTube'a koniecznością wprowadzenia "kosmetycznej zmiany". Jak się okazuje, poprawki dotyczyły nagich piersi aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Więckiewicz i Joanna Kulig w filmie "Kler"
Robert Więckiewicz i Joanna Kulig w filmie "Kler" (Materiały prasowe)
d2dzh6g

- Zmieniają zwiastun filmu "Kler" na żądanie Kulig, bo, jak twierdzi aktorka, cały internet żyje jej nagimi piersiami. Powiedziała, że takie rzeczy nie powinny być w zwiastunie, że ona czuje się skrępowana, bo cała Polska ogląda ją teraz nago. Dystrybutor staje na rzęsach, aby usunąć zdjęcia i screeny z internetu – mówiła "Super Expressowi" osoba związana z produkcją.

Przypomnijmy, że pierwszy zwiastun nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego ukazał się w poniedziałek 6 sierpnia, ale już po kilkunastu godzinach zniknął z oficjalnego kanału dystrybutora na YouTube. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się komentarze w stylu: "Tak ostry, że po 24 godzinach zniknął z sieci!", "Udostępniajcie, bo już zniknął z YouTube'a".

Obejrzyj zwiastun filmu "Kler":

Pracownik dystrybutora Kino Świat potwierdził nam, że zwiastun zdjęli sami, bo musieli wprowadzić pewne "kosmetyczne zmiany". Zgodnie z obietnicą klip został ponownie opublikowany na YouTube, ale tym razem bez ujęć, które miały oburzyć 36-letnią aktorkę, grającą kochankę księdza.

d2dzh6g

Warto dodać, że rozbierane sceny to nic nowego dla Kulig. Aktorka ma już na koncie odważne ujęcia w filmach "Sponsoring" czy "Środa, czwartek rano".

"Kler" to obraz Kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej "od strony zakrystii", rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, często przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane zostało przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce.

W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: *Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna. "Kler” został nominowany do Złotych Lwów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. *
Do kin wejdzie 28 września.

d2dzh6g

Podziel się opinią

Share

d2dzh6g

d2dzh6g