Trwa ładowanie...
17-05-2006 21:52

Kod da Vinci złamany. Zagraj on-line

Kod da Vinci złamany. Zagraj on-line
dydu623
dydu623

Wielkimi krokami zbliżamy się do kinowej premiery najbardziej wyczekiwanego filmu sezonu, Kodu da Vinci z Tomem Hanksem i Audrey Tautom w rolach głównych. Wirtualna Polska, jako patron medialny filmu, otrzymała ekskluzywną grę on-line; ) związaną z filmem, która dziś oddajemy w Wasze ręce.

Film Kod da Vinci naszpikowany jest symbolami. Podobnie dzieje się w przypadku gry on-line, która powstała przy okazji jego premiery. Gra oparta jest na logicznym Sudoku. Nasza gra od tej tradycyjnej różni się ilością pól oraz tym, że układać będziemy symbole, a nie liczby.

Oto jej zasady:

Plansza do gry podzielona jest grubszymi liniami na cztery kwadraty o czterech polach każdy. Do ustawienia w każdym z tych pól są symbole, które znajdują się poniżej planszy. W każdym kwadracie znaleźć się musi każdy symbol. Tylko jeden symbol może pojawić się w jednym wierszu. Symbol nie może powtórzyć się także w jednej kolumnie.

Aby rozpocząć grę przeciągnij myszką wybrany przez Ciebie symbol na planszę. Jeżeli będziesz w potrzebie zawsze możesz skorzystać z PODPOWIEDZI. W każdej rundzie mierzony będzie Ci czas.

Prawda, że proste? I uwaga – ta gra naprawdę wciąga!

ZAGRAJ W SUDOKU Z SYMBOLAMI Z KODU DA VINCI; ) Kinowa premiera Kodu da Vinci już 19 maja. Film wchodzi do kin pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

Inne gry oraz ciekawostki znajdziesz na oficjalnej stronie filmu.

dydu623
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dydu623