Trwa ładowanie...
d1z0q9j

Konto na Tinderze i sztuczny członek. Michelle Rodriguez zagrała mężczyznę. "Zażądałam jak największego penisa"

- W swoim życiu spotkałam wielu szczupłych facetów, którzy byli naprawdę, ale to naprawdę, dobrze wyposażeni. Pomyślałam, że też tak chcę – zdradza w rozmowie z "The Hollywood Reporter" Michelle Rodriguez, która w swoim najnowszym filmie gra mężczyznę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michelle Rodriguez jako Frank Kitchen w filmie "The Assignment"
Michelle Rodriguez jako Frank Kitchen w filmie "The Assignment" (Instagram.com)
d1z0q9j

Najnowszy film Waltera Hilla nosi tytuł "The Assignment" i opowiada o płatnym zabójcy, który pada ofiarą zemsty. Bohater grany przez Michelle Rodriguez zostaje poddany przymusowej operacji zmiany płci. Obok Rodriguez zobaczymy m.in. Sigourney Weaver. W wywiadzie udzielonym właśnie serwisowi „The Hollywood Reporter” Rodriguez opowiedziała o kulisach produkcji.

- Granie nagiego faceta był cholernie trudne. Samo przygotowanie zajmowało cztery godziny, z czego aż dwie charakteryzatorzy poświęcali na zrobienie nosa i podbródka. W filmie wyglądam na śródziemnomorskiego przystojniaka – mówi Rodriguez. Zdradziła również, że w swoim męskim wydaniu założyła sobie konto na Tinderze.

d1z0q9j

- Zdobyłam nawet kilka „maczy” (tj. par) – śmieje się aktorka.

W początkowych scenach, kiedy bohaterka Rodriguez jest jeszcze mężczyzną, aktorka wystąpiła zupełnie nago, z doczepionym sztucznym penisem. W rozmowie przyznała, że przed rozpoczęciem zdjęć postawiła twórcom ultimatum.

*- Zażądałam jak największego penisa. W swoim życiu spotkałam wielu szczupłych facetów, którzy byli naprawdę, ale to naprawdę, dobrze wyposażeni. Pomyślałam, że też tak chcę *– śmieje się Rodriguez.

W tym samym wywiadzie Rodriguez przyznała, że podczas zdjęć w „męskiej” charakteryzacji czuła się wyjątkowo niekomfortowo. Dodała również, że dzięki temu w końcu wie, co czują faceci.

d1z0q9j

- Gdyby mi coś takiego ciągle ocierało się o uda, też tylko myślałabym o seksie!

Reżyserem „The Assignment” jest legendarny Walter Hill, autor takich klasyków jak "Wojownicy", "48 godzin", "Nienawiść" czy "Ulice w ogniu". Razem z Davidem Gilerem i Gordonem Carrollem założył spółkę filmową "Brandywine Productions", rozsławioną głównie dzięki serii filmów "Obcy" (wyprodukował wszystkie części, w tym "Prometeusza" i nadchodzące "Przymierze").

Polska data premiery "The Assignment" nie jest na razie znana.

d1z0q9j

Podziel się opinią

Share

d1z0q9j

d1z0q9j