Trwa ładowanie...
d2gytxj

Kraul

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2gytxj

„Kraul” (fr. Crawl) to francuski film dramatyczny z 2012 roku w reżyserii Hervè’a Lasgouttesa, który napisał scenariusz wraz z Loïciem Delafoulhousem. Muzykę skomponował Raphaël Ibanez, a za produkcję odpowiadają Antonin Dedet, Juliette Lambours oraz Stéphanie Douet.

„Kraul” to historia rodziny, a jednocześnie historia miłosna. Film opowiada o cudzie narodzin i o powtarzaniu rytuałów, a także, jak można oczekiwać, o odpowiedzialności, o procesie uświadamiania sobie, że trzeba wypełnić swoje życie, że próba ucieczki przed życiem na nic się nie zda, tak samo jak próba ucieczki od zobowiązań, które mu towarzyszą. To film o dryfowaniu młodego człowieka po życiu do chwili, gdy będzie musiał zdać sobie sprawę, że poszedł za daleko, że nie może być wolny jak wiatr, nie raniąc ludzi, których kocha i nie zatracając siebie.

Martin mieszka w małym bretońskim miasteczku nad brzegiem oceanu. Utrzymuje się z dorywczych prac i sprzedaży tego, co uda mu się ukraść. Ma dziewczynę Gwenn, trenującą pływanie na otwartym morzu i siostrę Corinne, której mąż nie zgadza się na kolejne dziecko. Kiedy mężczyźni zawodzą kobiety przejmują stery. Aż do chwili, kiedy Martin zostaje oskarżony o morderstwo.

W filmie „Kraul” w rolach głównych wystąpili: Swann Arlaud jako Martin, Anne Marivin – Corinne, Nina Meurisse – Gwen, Gilles Cohen – Jean, Jean-Marie Frin – Ojciec, François Berland – Sędzia, David Boittin – Cuchet, Paul Flatres – Léo.

Kraul
Tytuł oryginalny

Crawl

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

07.06.2013

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gytxj
d2gytxj
d2gytxj