Trwa ładowanie...
16-02-2010 10:31

Kret nie zrezygnuje z pracy dla dziecka

Kret nie zrezygnuje z pracy dla dzieckaŹródło: Kapif.pl
dwtmqq6
dwtmqq6

[

]( http://www.efakt.pl )
Jarosław Kret (47 l.) jest pewien, że po narodzinach dziecka jego życie nie zmieni się ani na jotę. Oby się nie zdziwił...

dwtmqq6

– Zupełnie nie zamierzam rezygnować z żadnych moich dotychczasowych obowiązków i planów zawodowych. Nie widzę ku temu przyczyny – oświadczył w rozmowie z Faktem prezenter.

Tymczasem nie ulega wątpliwości, że Kret jest człowiekiem nad wyraz pracowitym. Kilka razy w tygodniu zapowiada pogodę na antenie TVP, pisze książki podróżnicze i tworzy swój autorski program „Planeta według Kreta” w TVP Info, co wiąże się z licznymi podróżami.

Ciężko sobie wyobrazić, jak w natłoku tych zajęć będzie mógł znaleźć czas jeszcze dla małego dziecka. Ale pan Jarosław się nie przejmuje. – Moje życieżycie prywatne nigdy w żaden sposób nie wpływało na życie zawodowe. Umówmy się, na zmiany w moim życiu zawodowym nie ma wpływu nic poza aspektami zawodowymi – zapewnił Kret.

Opieka nad noworodkiem to spore wyzwanie. Trudno się spodziewać, że taki dżentelmen jak pan Jarek cały trud wychowania maleństwa zrzuci na barki swojej partnerki Małgorzaty Kosturkiewicz. Bardzo więc możliwe, że już niebawem po kilku nieprzespanych nocach z rzędu prezenter będzie musiał mocno zweryfikować swoje zdanie...

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Rusin: Wykańcza mnie praca!

dwtmqq6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwtmqq6