Trwa ładowanie...
d46j8ur

Krew: Ostatni wampir

Najnowsze informacje
2.6
(22 głosy)
Oceń:
d46j8ur

Film powstał na podstawie kultowej animy Blood: The last Vampire (twórców Ghost in the Shell). Słynny producent Bill Kong (Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok; Hero) we współpracy z reżyserem kina akcji Chrisem Nahonem ( Kiss of the Dragon) przedstawia film przygodowy o wampirach, w którym losy świata spoczywają w rękach pięknej, młodej kobiety.

Saya (Gianna Jun) jest z pozoru tylko oszałamiająco piękną 16-latką, jednakże w tym młodzieńczym ciele kryje się umęczona dusza 400 letniego „mieszańca”. Narodzona ze związku ludzkiego ojca i wampirzej matki, Saya przez stulecia, przy pomocy swoich samurajskich umiejętności oczyszcza świat z wampirów.

Zdaje sobie sprawę z tego, że sama żyje dzięki krwi tych, na których poluje. Kiedy tajna organizacja, dla której pracuje, wysyła ją do amerykańskiej bazy wojskowej w Tokio, uświadamia sobie, że to może być jej szansa na unicestwienie Onigena - praojca wszystkich wampirów. Wykorzystując swój miecz i ponadnaturalne zdolności, w serii spektakularnych pojedynków, rozpoczyna oczyszczanie bazy z trawiącego ją zła.

Dopiero wtedy, gdy nawiąże pierwszą od wieków przyjaźń, z młodą córką dowódcy bazy, zrozumie, że jej największą przewagą w walce z Onigenem może być ludzka część jej natury...

Krew: Ostatni wampir
Tytuł oryginalny

Blood: The Last Vampire

Gatunek

akcji, horror, thriller

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

29.05.2009

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46j8ur
d46j8ur
d46j8ur