Trwa ładowanie...
dd8p9yq
dd8p9yq

Książę nie z tej bajki - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Książę nie z tej bajki” (fr. Au bout du conte) to francuski film komediowy z 203 roku w reżyserii Agnès Jaoui, która napisała scenariusz wraz z Jeanem-Pierrem Bacri (twórcy „Gustów i guścików” – obraz był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz). Za produkcję odpowiadają Daniel Chevalier oraz Alexandre Mallet-Guy.

Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego „księcia z bajki”. Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wydaje jej się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń. Problem w tym, że wkrótce potem… zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime’em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki? I co na to rodzice Laury, którzy w każdym kandydacie na zięcia dopatrują się wszystkiego, co najgorsze…

W filmie „Książę nie z tej bajki” w rolach głównych wystąpili: Beatrice Rosen jako Fanfan, Agnès Jaoui – Marianne, Agathe Bonitzer – Laura, Jean-Pierre Bacri – Pierre, Benjamin Biolay - Maxime Wolf, Arthur Dupont – Sandro, Didier Sandre - Guillaume Casseul, Valérie Crouzet – Éléonore, Dominique Valadié – Jacqueline.

dd8p9yq
Tytuł oryginalny

Au bout du conte

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

26.07.2013

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

dd8p9yq
dd8p9yq