Trwa ładowanie...
d3rry1o

Książę nie z tej bajki

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3rry1o

„Książę nie z tej bajki” (fr. Au bout du conte) to francuski film komediowy z 203 roku w reżyserii Agnès Jaoui, która napisała scenariusz wraz z Jeanem-Pierrem Bacri (twórcy „Gustów i guścików” – obraz był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz). Za produkcję odpowiadają Daniel Chevalier oraz Alexandre Mallet-Guy.

Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego „księcia z bajki”. Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wydaje jej się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń. Problem w tym, że wkrótce potem… zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime’em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki? I co na to rodzice Laury, którzy w każdym kandydacie na zięcia dopatrują się wszystkiego, co najgorsze…

W filmie „Książę nie z tej bajki” w rolach głównych wystąpili: Beatrice Rosen jako Fanfan, Agnès Jaoui – Marianne, Agathe Bonitzer – Laura, Jean-Pierre Bacri – Pierre, Benjamin Biolay - Maxime Wolf, Arthur Dupont – Sandro, Didier Sandre - Guillaume Casseul, Valérie Crouzet – Éléonore, Dominique Valadié – Jacqueline.

Książę nie z tej bajki
Tytuł oryginalny

Au bout du conte

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

26.07.2013

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rry1o
d3rry1o
d3rry1o