Trwa ładowanie...
d2aobv6
Aktualności

Kto najpiękniej śpiewa? Kto najpiękniej gra?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto najpiękniej śpiewa? Kto najpiękniej gra?
d2aobv6

Tak to już jest, że jak ktoś raz zasmakuje sławy, uwielbienia tłumu i szału wielbicieli przeważnie nie może bez tego żyć. Gdy jednak sława zdobyta na bazie zawodu wyuczonego (patrz: aktorstwo) nie wystarcza ludzie ekranu tańczą, skaczą i śpiewają. Skupmy się na tym ostatnim – śpiewają.

Ilu znasz aktorów, którzy grają i komponują na boku? Dziś wybieramy tych, którym wychodzi to najlepiej.

Aktorek i aktorów, którzy śpiewają i grają, jest wielu. O niektórych wiedzą wszyscy, wiedza o talencie muzycznym pozostałych może Was zaskoczyć. Nam udało się wyłapać 19. aktorek i 24. aktorów, którzy poza kadrem występują w światłach reflektorów na scenie.

d2aobv6

Tym samym ogłaszamy ranking na tych, którzy ze śpiewających aktorek i śpiewających aktorów podobają się Wam najbardziej, kogo talent muzyczny najbardziej cenicie. WYBIERAMY NAJLEPSZE ŚPIEWAJĄCE AKTORKI WYBIERAMY NAJLEPSZYCH ŚPIEWAJĄCYCH AKTORÓW Nie tylko aktorzy próbują swych sił w świecie muzycznym. Często też piosenkarze stawiają swe kroki w filmie. Serwis muzyka.wp.pl wyselekcjonował najlepszych aktorów wśród piosenkarzy. Zapraszamy do głosowania. WYBIERAMY NAJLEPSZYCH AKTORÓW WŚRÓD PIOSENKARZY WYBIERAMY NAJLEPSZE AKTORKI SPOSRÓD PIOSENKAREK

d2aobv6

Podziel się opinią

Share
d2aobv6
d2aobv6