Trwa ładowanie...
Aktualności

Kto najpiękniej śpiewa? Kto najpiękniej gra?

Share
Kto najpiękniej śpiewa? Kto najpiękniej gra?
d39zi6o

Tak to już jest, że jak ktoś raz zasmakuje sławy, uwielbienia tłumu i szału wielbicieli przeważnie nie może bez tego żyć. Gdy jednak sława zdobyta na bazie zawodu wyuczonego (patrz: aktorstwo) nie wystarcza ludzie ekranu tańczą, skaczą i śpiewają. Skupmy się na tym ostatnim – śpiewają.

Ilu znasz aktorów, którzy grają i komponują na boku? Dziś wybieramy tych, którym wychodzi to najlepiej.

Aktorek i aktorów, którzy śpiewają i grają, jest wielu. O niektórych wiedzą wszyscy, wiedza o talencie muzycznym pozostałych może Was zaskoczyć. Nam udało się wyłapać 19. aktorek i 24. aktorów, którzy poza kadrem występują w światłach reflektorów na scenie.

d39zi6o

Tym samym ogłaszamy ranking na tych, którzy ze śpiewających aktorek i śpiewających aktorów podobają się Wam najbardziej, kogo talent muzyczny najbardziej cenicie. WYBIERAMY NAJLEPSZE ŚPIEWAJĄCE AKTORKI WYBIERAMY NAJLEPSZYCH ŚPIEWAJĄCYCH AKTORÓW Nie tylko aktorzy próbują swych sił w świecie muzycznym. Często też piosenkarze stawiają swe kroki w filmie. Serwis muzyka.wp.pl wyselekcjonował najlepszych aktorów wśród piosenkarzy. Zapraszamy do głosowania. WYBIERAMY NAJLEPSZYCH AKTORÓW WŚRÓD PIOSENKARZY WYBIERAMY NAJLEPSZE AKTORKI SPOSRÓD PIOSENKAREK

d39zi6o

Podziel się opinią

Share
d39zi6o
d39zi6o