Trwa ładowanie...
d33k397

Kwarantanna 2: Terminal

Najnowsze informacje
2.6
(9 głosów)
Oceń:
d33k397

„Kwarantanna 2: Terminal” (ang. Quarantine 2: Terminal) to amerykański horror z 2011 roku. W Polsce nie doczekał się premiery kinowej, pojawił się od razu na DVD w grudniu 2011 toku. Jest to sequel filmu „Kwarantanna” z 2008 roku. Obraz wyreżyserował John Pogub, który jest także odpowiedzialny za scenariusz. Produkcją zajęli się: Sergio Agüero, Marc Brienstock, Rui Costa Reis, Doug Davisom.

Kilka godzin temu, dziwna choroba rozprzestrzeniła się w zaniedbanej kamienicy w Los Angeles, nikt nie przeżył. Mimo to, coś jednak uciekło. Teraz, na pokładzie lotu 318 pojawiają się pierwsze symptomy. Kiedy infekcja zaczyna się roznosić, niewinni pasażerowie nagle zamieniają się w przerażające, pragnące krwi monstra. Zmuszeni do lądowania w odizolowanym terminalu, otoczeni przez uzbrojonych agentów rządowych, załoga i pasażerowie zaczynają uciekać się do drastycznych metod. Jedyne pytanie, które teraz słychać to jak daleko się posuną, aby przeżyć.

W filmie wystąpili w rolach głównych: Mercedes Masöhn jako Jenny, Josh Cooke – Henry, Mattie Liptak – George, Noree Victoria – Shilah, Erin Smith – Nicca, Phillip DeVona – Nial, Julie Gribble – Susan, Sandra Ellis Lafferty – Louise.

Kwarantanna 2: Terminal
Tytuł oryginalny

Quarantine 2: Terminal

Gatunek

horror, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Czas trwania

86 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33k397
d33k397
d33k397