Trwa ładowanie...
d3cz1na
Megafon.pl
Aktualności

"Live By Night": Ben Affleck został gangsterem

W sieci pojawiła się zapowiedź gangsterskiego filmu "Live By Night" Bena Afflecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Live By Night": Ben Affleck został gangsterem
(Materiały prasowe)
d3cz1na

Obraz powstał na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Dennisa Lehane'a, w Polsce znanej jako "Nocne życie". Wydana w 2012 roku książka autora kryminału "Gdzie jesteś Amando?" (którego ekranizacją Ben Affleck debiutował jako reżyser w 2007 roku), opowiada o czasach prohibicji w USA. Akcja rozgrywa się w 1926 roku w Bostonie. Głównym bohaterem jest Joe Coughlin, syn kapitana policji, który wiąże się ze światkiem przestępczym.

Ben Affleck nie tylko stanął za kamerą, ale i występuje w głównej roli.

W obsadzie znaleźli się również Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Elle Fanning, Max Casella, Scott Eastwood, Anthony Michael Hall, Chris Cooper i Titus Welliver.

d3cz1na

Premierę wyznaczono na 13 stycznia 2017 roku.

Ben Affleck to popularny aktor, reżyser i scenarzysta. Za dramat "Buntownik z wyboru" razem z Mattem Damonem otrzymał Oscara za scenariusz. Nakręcił ponadto filmy "Gdzie jesteś Amando?", "Miasto złodziei" i "Operacja Argo". Na ekranie można go było oglądać w obrazach Kevina Smitha (np. "W pogodni za Amy"), produkcjach "Zakochany Szekspir", "Daredevil", "Stan gry" czy "Zaginiona dziewczyna", a ostatnio w roli Batmana w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".

d3cz1na

Podziel się opinią

Share
d3cz1na
d3cz1na