Trwa ładowanie...
d24y2v3
Megafon.pl
Aktualności

Luke Skywalker z Howardem Lovecraftem na dnie oceanu

Mark Hamill, gwiazdor sagi "Gwiezdne wojny" a także Jeffrey Combs, Christopher Plumme i Doug Bradley użyczą głosu postaciom z animacji "Howard Lovecraft and the Undersea Kingdom", czyli kontynuacji "Howard Lovecraft and the Frozen Kingdom".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Hamill
Mark Hamill (Getty Images)
d24y2v3

Bohaterem jest młody Howard Lovecraft i jego przyjaciel Spot, którzy po przygodach w krainie lodu, przezywać będą kolejne perypetie w głębinach tajemniczego oceanu. Mark Hamill użyczy głosu dr. Henry'emu Armitage'owi. Combs pojawi się jako król Abdul, a Plummer i Doug Bradley powrócą odpowiednio do swych ról dr. Herberta Westa i Nyarlathotepa z filmu "Howard Lovecraft and the Frozen Kingdom".

Za scenariusz reżyserię i produkcję odpowiadać będzie Sean Patrick O'Reilly. Dzieło będzie adaptacją graficznej powieści autorstwa Bruce'a Browna i Dwighta L. MacPhersona. Premiera planowana jest na 2017 rok. Mark Hamill ostatnio pracował na planie filmu "Star Wars: Episode VIII", gdzie znów wcielał się w Luke'a Skywalkera. Premiera planowana jest na grudzień 2017 roku.

d24y2v3

Podziel się opinią

Share
d24y2v3
d24y2v3