Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Luke Skywalker z Howardem Lovecraftem na dnie oceanu

Mark Hamill, gwiazdor sagi "Gwiezdne wojny" a także Jeffrey Combs, Christopher Plumme i Doug Bradley użyczą głosu postaciom z animacji "Howard Lovecraft and the Undersea Kingdom", czyli kontynuacji "Howard Lovecraft and the Frozen Kingdom".

Share
Luke Skywalker z Howardem Lovecraftem na dnie oceanu
Źródło: Getty Images
d491cym

Bohaterem jest młody Howard Lovecraft i jego przyjaciel Spot, którzy po przygodach w krainie lodu, przezywać będą kolejne perypetie w głębinach tajemniczego oceanu. Mark Hamill użyczy głosu dr. Henry'emu Armitage'owi. Combs pojawi się jako król Abdul, a Plummer i Doug Bradley powrócą odpowiednio do swych ról dr. Herberta Westa i Nyarlathotepa z filmu "Howard Lovecraft and the Frozen Kingdom".

Za scenariusz reżyserię i produkcję odpowiadać będzie Sean Patrick O'Reilly. Dzieło będzie adaptacją graficznej powieści autorstwa Bruce'a Browna i Dwighta L. MacPhersona. Premiera planowana jest na 2017 rok. Mark Hamill ostatnio pracował na planie filmu "Star Wars: Episode VIII", gdzie znów wcielał się w Luke'a Skywalkera. Premiera planowana jest na grudzień 2017 roku.

d491cym

Podziel się opinią

Share
d491cym
d491cym