Trwa ładowanie...
d3inhjo

Luke Wilson miał wypadek samochodowy. Zderzyły się trzy auta

W zdarzeniu zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. W jednym z samochodów jechał brat Owena Wilsona, znany widzom z "Legalnej Blondynki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luke Wilson podbił serca widzów rolą ukochanego Elle Woods
Luke Wilson podbił serca widzów rolą ukochanego Elle Woods (Getty Images)
d3inhjo

Według informacji policji z Los Angeles, we wtorkowe popołudnie miejscowego czasu w samochód Luke'a Wilsona uderzyło Ferrari, które następnie wjechało w BMW. Kierowca ostatniego samochodu doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Aktorowi nic się nie stało.

- Mogę potwierdzić, że Luke Wilson jechał autem, które brało udział w kolizji. Jego pojazd został tylko uderzony przez Ferrari - powiedział jednej z lokalnych telewizji detektyw Jeff Fischer.

Jak się okazało, pasażerem Ferrari był słynny golfista, Bill Haas. Sportowiec został natychmiast przetransportowany do szpitala. Jak informuje jego agent, Allen Hobbs, został szybko wypisany i obecnie przebywa w swoim domu w Greenvillle w Karolinie Południowej. Kierowca, z którym jechał, 71-letni członek rodziny Haasa, zginął na miejscu.

d3inhjo

- Bill uniknął ciężkich obrażeń ciała. Teraz jest w domu, jest wstrząśnięty tym, co się stało. Jest wdzięczny za wszelkie słowa wsparcia od fanów i świata golfa, ale prosi o uszanowanie prywatności - dodał menadżer sportowca.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d3inhjo

d3inhjo
d3inhjo