ycipk-4f1n4e

Luke Wilson miał wypadek samochodowy. Zderzyły się trzy auta

W zdarzeniu zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. W jednym z samochodów jechał brat Owena Wilsona, znany widzom z "Legalnej Blondynki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luke Wilson podbił serca widzów rolą ukochanego Elle Woods
Luke Wilson podbił serca widzów rolą ukochanego Elle Woods (Getty Images)
ycipk-4f1n4e

Według informacji policji z Los Angeles, we wtorkowe popołudnie miejscowego czasu w samochód Luke'a Wilsona uderzyło Ferrari, które następnie wjechało w BMW. Kierowca ostatniego samochodu doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Aktorowi nic się nie stało.

- Mogę potwierdzić, że Luke Wilson jechał autem, które brało udział w kolizji. Jego pojazd został tylko uderzony przez Ferrari - powiedział jednej z lokalnych telewizji detektyw Jeff Fischer.

Jak się okazało, pasażerem Ferrari był słynny golfista, Bill Haas. Sportowiec został natychmiast przetransportowany do szpitala. Jak informuje jego agent, Allen Hobbs, został szybko wypisany i obecnie przebywa w swoim domu w Greenvillle w Karolinie Południowej. Kierowca, z którym jechał, 71-letni członek rodziny Haasa, zginął na miejscu.

ycipk-4f1n4e

- Bill uniknął ciężkich obrażeń ciała. Teraz jest w domu, jest wstrząśnięty tym, co się stało. Jest wdzięczny za wszelkie słowa wsparcia od fanów i świata golfa, ale prosi o uszanowanie prywatności - dodał menadżer sportowca.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4f1n4e

ycipk-4f1n4e
ycipk-4f1n4e