Trwa ładowanie...
20-12-2006 13:46

Maciej Zakościelny na plakacie: uwodzony, czy uwodzący?

Maciej Zakościelny na plakacie: uwodzony, czy uwodzący?
d1mm7sq
d1mm7sq

Uwodzony, czy – uwodzący? Jaka rola przypadnie Maciejowi Zakościelnemu w najnowszej komedii romantycznej: „Dlaczego Nie!”? Kim okaże się grany przez niego Jan? Dziś prezentujemy oficjalny plakat filmu, który już niebawem pojawi się w kinach całej Polski.

Na razie wiadomo, że znajdzie się pomiędzy dwoma żywiołami: różnymi choć równie atrakcyjnymi kobietami: spontaniczną Małgosią (w tej roli Anna Cieślak)
, która przebojem wtargnie w jego życie oraz dojrzałą i wyrafinowaną Renatą – dyrektorem artystycznym wielkiej agencji reklamowej.

Kto okaże się tu sterowanym, a kto: sterującym? Na to pytanie – jako autor najnowszego plakatu do komedii romantycznej „Dlaczego Nie!”, próbował odpowiedzieć fotografik Marek Straszewski:

„- Moim zadaniem było zachęcenie ludzi do obejrzenia filmu. Dużym wyzwaniem jest pokazanie na jednym zdjęciu, tego, co w filmie oglądamy przez kilkadziesiąt minut. Skoncentrowałem się na emocjach bohaterów. Na plakacie widzowie mogą zabaczyć ich relacje. Mam nadzieję, że ich to na tyle zaciekawi, że pójdą do kina, żeby poznać ich historię."

19 stycznia premiera najnowszej komedii romantycznej „Dlaczego Nie!”, która do kin wchodzi pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

A jak Wam podoba się (lub nie) oficjalny plakat filmu? Zapraszamy do dyskusji.

d1mm7sq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mm7sq