Trwa ładowanie...

Madonna i Guy Ritchie powiększają rodzinę

Share
Madonna i Guy Ritchie powiększają rodzinę
d4eps6p

Madonna i Guy Ritchie zamierzają adoptować dziecko tuż po zakończeniu trasy koncertowej królowej popu.

Artystka, która jest już matką dwójki dzieci, 9-letniej Lourdes oraz 5-letniego Rocco, zamierza powiększyć rodzinę, jednak ponowna ciąża nie wchodzi w grę. Wraz z mężem zatrudnili adwokata, który wcześniej współpracował z Angeliną Jolie i Bradem Pittem. Nawiązali także kontakty z kilkoma agencjami adopcyjnymi z USA i Wielkiej Brytanii.

- Madonna i Guy poważnie podchodzą do tej sprawy - powiedziała osoba z otoczenia gwiazd. - Oboje kochają dzieci i chcą powiększyć rodzinę. Niestety, Madonnie nie udało się ponownie zajść w ciążę.

d4eps6p

Także ojciec reżysera, John Ritchie publicznie poruszył ten temat. - Kocham swoje wnuki i nic nie uszczęśliwiłoby mnie bardziej niż adopcja - powiedział teść Madonny. - Jestem pewien, że Rocco i Lourdes ucieszyliby się z rodzeństwa.

Ritchie senior potwierdził także, że kłopoty małżeńskie sławnej pary, o których wcześniej donosiła prasa, należą już do przeszłości.

- Wszystko wróciło do normy - powiedział John Ritchie. - Madonna często wyjeżdża i zostawia Guya samego, ale on wie, że tak się będzie dziać i nie martwi go taka sytuacja.

d4eps6p

Podziel się opinią

Share
d4eps6p
d4eps6p