Trwa ładowanie...
magic mike xxl

"Magic Mike XXL": Bilety już w sprzedaży

Share
"Magic Mike XXL": Bilety już w sprzedaży
Źródło: East news
d148bsc

Od 3 lipca Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na najgorętszy film tego lata. *"Magic Mike XXL" trafi do kina 17 lipca, ale już teraz można zająć najlepsze miejsca na sali, aby zobaczyć seksowne show.*

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias ponownie zagrają razem w sequelu tej produkcji — Magic Mike XXL.

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

d148bsc

W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

W okresie 3 – 9 lipca nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na film można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d148bsc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d148bsc
d148bsc