Trwa ładowanie...
dupuetz
dupuetz

Maja Hirsch - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Warszawa

Filmografia:

Bebok (2010)

Ki (2011) (Kaja)

Ciało (2003) (siostra Morrison)

Bodo ()

Biuro kryminalne () (Krystyna Radecka)

Wiadomości z drugiej ręki () (Magda Szwed)

Jak się pozbyć cellulitu? (2011) (Maja Minorska)

Apetyt na życie () (Julia Miklas)

BrzydUla () (Paulina Febo)

Ojciec Mateusz () (Agata)

Pogoda na piątek () (Ada, policjantka)

Świadek koronny (2007) (Policjantka Iza)

Prawo miasta () (Mutra)

Speed Racer (2008) (nauczycielka Speed'a)

Bodo (2016)

DJ (2017)

Zdjęcie
Podziel się

Polska aktorka serialowa i filmowa. Popularność przyniosła jej rola w serialu „M jak miłość”, gdzie zagrała ogoloną na łyso Izę, a także rola w polskiej „Brzyduli”.

Maja Hirsh* urodziła się w 1977 roku w Warszawie. W 2000 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną.* Podczas studiów grała m.in. Dziewicę w „Dziadach zbliżenia” Adama Mickiewicza, w reż. Macieja Prusa. Tuż po studiach wystąpiła w roli tytułowej w "Salome" wg Oskara Wilde'a w reż. Jurka Sawki na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Z teatrem tym związała się na stałe. Ponadto w 2005 roku występowała także w Teatrze Syrena w Warszawie.

Ma na swoim koncie występy w sztukach: Antoniego Czechowa „Mewa” w reż. Agnieszki Glińskiej i „Płatonow” Pawła Miśkiewicza. W „Rewizorze” Mikołaja Gogola, w reż. Andrzeja Domalika, zagrała Marię Antonowną. Wcieliła się także w Jolantę w „Czasie kochania czasie umierania” Fritza Katera, w reż. Tomasza Gawrona oraz w Maszę w „Siostrach” Per Olova Enquista, w reż. Piotra Cieślaka.

Początki kariery w serialach były skromne. W 2000 roku otrzymała małe role w serialach „Dom” i „Lokatorzy”. Zagrała łysą Izę, koleżankę Małgorzaty, w kultowym „M jak miłość”. Maję mogliśmy też oglądać w serialach; „Miodowe lata”, „Bulionerzy”, „Biuro kryminalne”, „Zakręcone”. W 2006 roku wcieliła się w policjantkę Adę Kaczmarzyk w serialu „Pogoda na piątek”. Była porywaczką Mutrą w kilku odcinkach „Prawa miasta” (2007) Krzysztofa Langa. Pojawiła się również w latach 2008-2009 w serialu "BrzydUla", gdzie zagrała jedną z kluczowych postaci - Paulinę Febo, narzeczoną szefa Uli Cieplak, Marka Dobrzańskiego i siostrę Aleksa Febo.

dupuetz

Debiut kinowy nastąpił w roku 2002 w filmie „Ciało” Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, w którym zagrała zakonnicę, siostrę Morrison. Zagrała także ochroniarza „Blachy” w filmie „Świadek koronny” (2007) Jarosława Sypniewskiego.* W 2010 wystąpiła w komedii „Jak się pozbyć cellulitu” jako Maja Minorska.*

Partnerem życiowym artystki jest aktor Jacek Braciak. Para ma córeczkę, Marysię (ur. 2004).

dupuetz
dupuetz
dupuetz