Trwa ładowanie...

Marcin Dorociński na planie kolejnego filmu. "To nie będzie przesłodzona laurka"

Nie ma wątpliwości, że Marcin Dorociński jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów ostatnich lat. Właśnie udostępnił zdjęcie z planu kolejnego filmu - "Plan B", który ma trafić do kin w lutym 2018 r. A to niejedyna duża produkcja z jego udziałem zapowiedziana na przyszły rok.

Marcin Dorociński na planie kolejnego filmu. "To nie będzie przesłodzona laurka"Źródło: Facebook.com
d17nvp4
d17nvp4

Jak czytamy na stronie dystrybutora, "Plan B" to obyczajowy film o miłości. Bohaterów tej historii poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

"Plan B": na planie nowego filmu Kingi Dębskiej

Obraz w reżyserii Kingi Dębskiej miał nosić tytuł "Boski plan". Zdjęcia do filmu ruszyły 14 lutego 2017 r. Reżyserka, która podbiła serca widzów filmem "Moje córki krowy”, pierwszego dnia na planie nowego filmu mówiła: *- Doszłam do wniosku, że teraz jest czas i miejsce na film o uczuciach. *

Jaki będzie "Plan B"? - Niegłupi, nienaiwny, niesentymentalny, ale prawdziwy. O poszukiwaniu miłości i o tym, że to nie jest proste. Mogę państwu obiecać, że nie będzie to przesłodzona laurka! - mówiła Kinga Dębska

Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska - autorka pierwszej części "Listów do M.” oraz "Po prostu przyjaźń”. Drugi z tytułów debiutował w 2017 r. nie tylko w polskich kinach, ale również w Wielkiej Brytanii, gdzie w weekend otwarcia znalazł się w TOP 20 tamtejszego box office. Oprócz Mrcina Dorocińskiego w filmie zobaczymy m.in.: Kingę Preis, Edytę Olszówkę, Rome Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka.

Dorociński jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce, choć zdarza mu się również występować za granicą. Pracuje nad kolejną częścią "Pitbulla" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i "Psów". W rolach głównych zobaczymy "starą gwardię” bohaterów, czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Dorociński wcielał się w podkomisarza Sławomira Desperskiego "Despero" w serialu "PitBull" z 2005 r.

Do obsady najnowszej części dołączyli: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

Aktor niedawno zakończył zdjęcia na planie brytyjskiego filmu "Hurracane", w który został zaangażowany także Iwan Rheon, znany z roli Ramsaya Boltona w serialu "Gra o tron". "Hurricane" to brytyjski film wojenny przedstawiający bitwę o Anglię, w którą byli zaangażowani Polacy. W obrazie zobaczymy losy bohaterskich lotników, na czele z pilotami polskiego dywizjonu 303. Marcin Dorociński zagra jednego z głównych bohaterów, Witolda Urbanowicza.

Marcin Dorociński: możliwość grania za granicą to jak spełnienie marzeń:

d17nvp4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17nvp4