Trwa ładowanie...
08-08-2006 15:05

Maria Bello zainspirowana "World Trade Center"

Share
Maria Bello zainspirowana "World Trade Center"
d4j315t

Maria Bello podkreśla, że jej najnowszy obraz "World Trade Center" nie jest wcale poświecony ludzkiej tragedii, mimo że dotyczy zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku.

- To mój pierwszy obraz, który sprawił, że poczułam się częścią czegoś większego - powiedziała aktorka. - Stał się dla mnie inspiracją. Czułam, że nasz film jest właściwie o dobroci. W mniejszym stopniu dotyczy ludzkiej tragedii, a bardziej chodzi o bycie człowiekiem. Po seansie zadzwoniłam do wszystkich moich przyjaciół i rodziny, aby ich upewnić jak bardzo są mi bliscy. Patrzyłam ludziom na ulicy prosto w oczy, aby przypominać o tym, że wszyscy jesteśmy obywatelami świata. Myślę, że teraz jest właśnie odpowiedni moment na takie uczucia biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie.

Aktorka była świadkiem wydarzeń 11 września, bowiem przebywała wówczas z matką w Nowym Jorku.

"World Trade Center", który wzbudza liczne kontrowersje, opowiada historię dwóch ludzi znalezionych w gruzach bliźniaczych wież. Po tym, jak rodziny ofiar wyraziły zaniepokojenie filmem, reżyser - Oliver Stone - obiecał delikatność. Obraz otrzymał mieszane recenzje. Jego premierę wyznaczono na 9 sierpnia.

d4j315t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j315t
d4j315t