Trwa ładowanie...
dsubftm
Aktualności

Mariusz Krakowiak: Koniec śledztwa w sprawie śmierci 24-letniego aktora

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Krakowiak: Koniec śledztwa w sprawie śmierci 24-letniego aktora
(http://www.filmschool.lodz.pl)
dsubftm

Po ponad miesiącu gnieźnieńska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci 24-letniego aktora Mariusza Krakowiaka. Jak podaje Fakt, znane są już wyniki sekcji oraz badań toksykologicznych. Wynika z nich, że chłopak zażywał substancje psychoaktywne.

Do wypadku, w wyniku którego poniósł śmierć 24-letni artysta, doszło w niedzielę 28 września tego roku. Mariusz Krakowiak wypadł z balkonu jednej z kamienic w Gnieźnie. Aktor przebywał tam w związku z pracami nam sztuką "Pinokio", którą przygotowywał wraz z trójką przyjaciół.

(fot. Facebook aktora)

dsubftm

Zaraz po wypadku Krakowiak został przewieziony do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt rozległe.

– Bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny były rozległe obrażenia czaszkowo-mózgowe. Miał też stłuczone i częściowo rozerwane płuca, złamaną kość w okolicach twarzoczaszki i wylew krwi do jamy opłucnej – wyjaśnił gazecie zastępca prokuratora rejonowego w Gnieźnie Radosław Krawczyk.

Jak podaje Fakt prokuratura zleciła również badania toksykologiczne, licząc, że pomogą ustalić przyczyny wypadku. Ich wyniki również są już znane.

– W jego organizmie stwierdzono substancje psychoaktywne, ale nie chciałbym zdradzać, jakie dokładnie. Mogły się one jednak przyczynić do wypadku, w którym mężczyzna zginął– dodał prok. Krawczyk.

dsubftm

Urodzony w Częstochowie artysta dopiero zaczynał swoją karierę jako aktor filmowy. Wcześniej występował w teatrze. Można było go zobaczyć również m.in. w serialu "Komisarz Alex". Jego przedwczesne odejście to ogromna strata dla rodziny i przyjaciół, którzy postanowili pożegnać go wzruszającą produkcją.

- Drogi Mariuszu. [...] Cholernie mocno Cię wszyscy kochamy stary, byłeś wspaniałym, najlepszym przyjacielem, dziękuję za wszystko, co zrobiłeś, zaszczytem było Cię znać i z Tobą pracować - dopisali przyjaciele.

Tuż po śmierci znajomi zmarłego aktora Mariusza Krakowiaka zamieścili w sieci wzruszający klip, którym żegnają się ze zmarłym w tragicznych okolicznościach kolegą. Nagranie można obejrzeć poniżej.

(fot. Facebook aktora)

dsubftm

Podziel się opinią

Share

dsubftm

dsubftm