Trwa ładowanie...
dg0pl6v
19-02-2007 11:13

Mariusz Max Kolonko w posiadłości króla Playboya i nie tylko

dg0pl6v
dg0pl6v

Odkrywanie Ameryki' Mariusza Maxa Kolonko, i nowy talk show Ściśle jawne”, prowadzony przez Dorotę Rembiszewską to nowe propozycje dla widzów TV4.

W kwietniu na antenie TV4 rozpocznie się emisja programu „Odkrywanie Ameryki”. Będzie to pierwszy program stacji realizowany w całości za granicą. Cykl ukazuje nieznaną Amerykę w obiektywie reporterskiej kamery Mariusza Maxa Kolonko, nagrodzonego Wiktorem 2001, długoletniego korespondenta TVP w Ameryce. Serial telewizyjny powstaje na podstawie książki Maxa pod tym samym tytułem, która ukazała się kilka miesięcy temu. Jej pierwszy nakład rozszedł się błyskawicznie, a obecnie przygotowywana jest kolejna edycja.

Formuła programu jest pomysłem Mariusza Maxa Kolonko i oparta jest na oryginalnych materiałach, połączonych narracją reportera. Zobaczymy go m.in. na amerykańskim Rodeo, na Alasce, żeglującego szlakiem Kolumba, pracującego z detektywami nowojorskiej policji na mrocznych ulicach Bronxu, czy odwiedzającego posiadłość króla Playboya - Hugh Hefnera.

„Bardzo się cieszę ze współpracy z Czwórką. Gwarantuję widzom sporo emocji” – mówi Mariusz Max Kolonko, który właśnie zakończył współpracę z porannym magazynem „Dzień Dobry TVN”.

dg0pl6v

Pierwsze zdjęcia będą realizowane w Nowym Orleanie, Las Vegas oraz w Los Angeles podczas ceremonii rozdania Oscarów. Prace nad programem trwają od kilku miesięcy. Autorem większości zdjęć jest Mariusz Max Kolonko, ale w zespole Media 2000, firmy producenckiej Maxa realizującej ten program dla TV4, znaleźli się m.in.: P. Percy, autor głośnego dokumentu „Katrina Files” oraz inni czołowi operatorzy głównych stacji telewizyjnych w Ameryce, a także operator Szymon Kaczmarek, syn laureata Oscara, Jana A.P.Kaczmarka.

Od 7 marca w środy o godz. 21.00 i soboty o 17.00 nowy talk-show „Ściśle jawne”, prowadzony przez Dorotę Rembiszewską - prezenterkę i dziennikarkę telewizyjną, znaną m.in. z programów sportowych TVP3 oraz TVP1, gdzie prowadziła „Sportową Jedynkę”.

W programie omawiane będą tematy z pierwszych stron gazet, ważne i głośne wydarzenia o charakterze społecznym, obyczajowym i sensacyjnym. Rozmowy z gośćmi i ekspertami przeplatane będą materiałami wideo oraz zdjęciami archiwalnymi. Tematy kolejnych odcinków to: zabójstwo Zdzisława Beksińskiego, porwanie aktorki Adrianny Biedrzyńskiej przez jej fana, czy głośna ostatnio sprawa Simona Mola.

dg0pl6v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg0pl6v