Trwa ładowanie...
d2ayahp

Marvel pokazał nowe filmy i seriale. Są pierwsze zdjęcia

W ten weekend każdy fan filmów Marvela chciałby uczestniczyć w brazylijskim Comic Con Experience (CCXP). To właśnie na tej imprezie pokazano pierwsze fragmenty takich produkcji jak "The Falcon and the Winter Soldier" i "Eternals" oraz ujawniono nowe szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Black Widow" ze Scarlett Johansson w roli tytułowej również doczekała się nowej zapowiedzi na CCXP 2019
"Black Widow" ze Scarlett Johansson w roli tytułowej również doczekała się nowej zapowiedzi na CCXP 2019 (Materiały prasowe)
d2ayahp

W ramach CCXP 2019 zorganizowano bogaty panel Marvela, na którym zjawił się sam Kevin Feige. Prezes Marvel Studios opowiadał m.in. o nadchodzącym filmie "Eternals" (premiera 6 listopada 2020), którego akcja będzie się rozgrywać na przestrzeni 7 tys. lat. Jak podaje "Collider", zapowiedzi towarzyszył też pokaz pierwszego, surowego materiału wideo. Był to fragment przeznaczony specjalnie dla gości konwentu, ale prędzej czy później z pewnością pojawi się w sieci.

O "Eternals" wiadomo, że w obsadzie znajdą się Angelina Jolie (Thena), Gemma Chan (Sersei), Kit Harrington (Dane Whitman), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite) i Don Lee (Gilgamesh).

W Brazylii pokazano też fragment z serialu "The Falcon and the Winter Soldier", gdzie główne role zagrają znani fanom MCU Anthony Mackie i Sebastian Stan. Zdjęcia z ich produkcji nie były zbyt spektakularne czy nadzwyczajne (ot, dwóch facetów w cywilnych ciuchach), w przeciwieństwie do pierwszych materiałów z "WandaVision".

d2ayahp

Ten drugi serial kręcony dla Disney+ zapowiada się na ciekawe podejście do członków Avengers (Scarlett Witch i Vision), utrzymane w estetyce lat 50.

Kevin Feige przywiózł też na CCXP 2019 plakat filmu "Black Widow", który ma trafić do kin w kwietniu 2020 r.

Obejrzyj: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

d2ayahp

Podziel się opinią

Share
d2ayahp
d2ayahp