Trwa ładowanie...
dsi1ise
03-07-2015 04:34

Melissa Leo u boku Bryana Cranstona

dsi1ise
dsi1ise

Melissa Leo, którą możemy obecnie oglądać w serialu "Miasteczko Wayward Pines", zagra niedługo u boku Bryana Cranstona w produkcji HBO - "All the Way".

Obraz opowiadać będzie o życiu prezydenta Lyndona B. Johnsona, który doprowadził do uchwalenia ustawy o prawach obywatelskich. Jego wysiłki zakończyły się sukcesem w 1964 roku - ustawa zniosła segregacje rasową w szkołach oraz zakazała jakiejkolwiek dyskryminacji na podstawie rasy, koloru skóry, wyznawanej religii, płci czy pochodzenia.

Dla Cranstona będzie to już kolejne spotkanie z politykiem. Grał go już w roku 2014 w broadwayowskim spektaklu "All the Way". Kreacja przyniosła mu nawet statuetkę Tony. Teraz sztuka została przerobiona przez samego autora Roberta Schenkkana na potrzeby telewizji.

Melissa Leo wcieli się w pierwszą damę. Poza nią do obsady dołączył niedawno Anthony Mackie, który zagra doktora Martina Luthera Kinga Juniora.

Reżyserią zajmie się Jay Roach ("Wyborcze jaja", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców"), a produkcją - Steven Spielberg.

dsi1ise
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsi1ise