Trwa ładowanie...
d4h39hm

"Miasto 44", "Więzień labiryntu" oraz "Słowo na M" premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Miasto 44", "Więzień labiryntu" oraz "Słowo na M" premierowo na ekranach kin sieci Multikino
(Studio Munka-SFP)
d4h39hm

Już 19 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: długo oczekiwane *"Miasto 44" Jana Komasy („Sala Samobójców”), thriller science fiction "Więzień labiryntu" oraz hipsterską komedię "Słowo na M" z Danielem Radcliffem w roli głównej.*

"Miasto 44" to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Obraz Jana Komasy („Sala Samobójców”), twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to film o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego. To projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów specjalnych był wybitny hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina jak Christopher Nolan, Peter Jackson czy Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, m.in.:: „Casino Royale” i „Incepcji”. Przez plan przewinęło się ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się zaś 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w
okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi im na każdym kroku.

"Więzień labiryntu" to thriller science fiction, którego akcja toczy się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Chłopak, który stracił pamięć, budzi się w niezwykłym labiryncie i wraz z innymi szuka ucieczki z miejsca rządzonego przez tajemnicze siły. Film wyreżyserował Wes Ball („Ruin”), w rolach głównych wystąpili zaś: Dylan O’Brien („Stażyści”), Patricia Clarkson („Wyspa tajemnic”) oraz Will Poulter („Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu”).

d4h39hm

"Słowo na M" to romantyczna, hipsterska komedia w doborowej obsadzie. Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry (Zoe Kazan) - młodą malarkę. Ich znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver, gwiazda serialu „Dziewczyny”). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela-outsidera, czy jej serce zostanie jednak przy Benie - jej pewnym siebie narzeczonym robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji?

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d4h39hm

Podziel się opinią

Share
d4h39hm
d4h39hm