Trwa ładowanie...
d1mhj1w
Aktualności

Miley Cyrus kocha

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus kocha
d1mhj1w

Miley Cyrus zarzeka się, że darzy Nicka Jonasa szczerym i głębokim uczuciem.

Para rozstała się w ubiegłym roku pośród plotek, że Jonas spotyka się z inną nastoletnią gwiazdą Disneya, 16-latką Seleną Gomez, ale Cyrus wierzy, że jeszcze do siebie powrócą.

- Zostaliśmy parą w dniu, w którym się poznaliśmy - wyjaśniła Miley. - On miał misję, żeby mnie spotkać i spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Bardzo go polubiłam. Nick i ja kochaliśmy się. Wciąż się kochamy, ale wtedy byliśmy całkiem zakochani. Może będzie
moim najlepszym przyjacielem do końca życia, a może za niego wyjdę. Od naszego rozstania spotkałam masę fajnych facetów, ale lubię być niedostępną dziewczyną. Nikt mnie nie dotknie. Jestem sobą. Myślę, że to jest sexy.

d1mhj1w

Miley Cyrus znana jest przede wszystkim z serialu Disneya "Hannah Montana". Nastolatka pracuje obecnie nad pełnometrażową wersją serii - "Hannah Montana: The Movie".

Dyskografię młodej artystki zamyka wydany w lipcu tego roku krążek "Breakout". Nick Jonas jest członkiem kapeli Jonas Brothers. W październiku ukaże się nowa płyta grupy "A Little Bit Longer".

d1mhj1w

Podziel się opinią

Share

d1mhj1w

d1mhj1w