Trwa ładowanie...
dtmwck4
Aktualności

Miley Cyrus powie całą prawdę o sobie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus
Miley Cyrus (AP)
dtmwck4

Miley Cyrus napisała autobiografię.

Książka "Miles To Go" jest pierwszą z 7-tomowego cyklu, który 16-letnia aktorka napisze dla Disneya. Seria ma opisać jej dorastanie i wejście w świat sławy.

- Tak się cieszę, że mogę się podzielić z fanami tym, jak ważne dla mnie są relacje z rodziną - oświadczyła Cyrus. - Mam nadzieję, że uda mi się zmotywować matki i córki do budowania wspólnych życiorysów i wspomnień oraz wszystkie dzieci świata do spełniania marzeń.

dtmwck4

"Miles To Go" ukaże się już w marcu.

- Z radością przedstawiamy jej pierwszą książkę rodzinom na całym świecie - stwierdziła Jeanne Mosure z Disney Book Group. - Miley jest autorytetem dla wielu, więc jesteśmy dumni, że możemy pozwolić dzieciom na zbliżenie się do niej w zupełnie nowy sposób.
Rzadko spotyka się kogoś w jej wieku, kto chce mówić o swojej rodzinie. Sposób, w jaki postrzega rodzinę jest nieprawdopodbny, biorąc pod uwagę wszystko, na co jest codziennie wystawiona.

Miley Cyrus znana jest najlepiej z serialu Disneya "Hannah Montana". Kinowa wersja filmu zawita do amerykańskich kin w kwietniu tego roku.

dtmwck4

Podziel się opinią

Share
dtmwck4
dtmwck4