Trwa ładowanie...

Monika Miller zadebiutuje na wielkim ekranie. W filmie zagra bokserkę

Wnuczka Leszka Millera nie przestaje zaskakiwać. Dziewczyna potrafi zwrócić na siebie uwagę i niedługo naprawdę będzie o niej głośno. Już wkrótce Monika Miller zadebiutuje na wielkim ekranie.

Share
Monika Miller zadebiutuje na wielkim ekranie. W filmie zagra bokserkę
Źródło: East News, Fot: East News
d17q3pp

Od jakiegoś czasu coraz częściej piszemy o Monice Miller. Dziewczyna na dobre postanowiła zagrzać miejsce w show-biznesie. I co więcej, już niedługo będzie mogła rościć sobie prawo do tytułowania się jako pełnoprawna celebrytka. Wnuczka Leszka Millera zagra w filmie.

ZOBACZ TAKŻE: Miller czule o wnuczce: "Po wypadku dostałem od niej rysunek pieska, żeby mnie pilnował"

Trudno mówić o tym, żeby Monika Miller miała teraz dobry czas. Ostatnio całą jej rodzinę spotkał wielki dramat. Około miesiąca temu, jej ociec popełnił samobójstwo. Dziewczyna bardzo to przeżyła, w związku z czym wycofała się na jakiś czas z social mediów. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że ma się nieco lepiej.

Choć ostatnim wpisem, jaki zamieściła na swoim profilu na Instagramie jest pożegnanie taty, to wiemy, że dziewczyna ma co robić. Dużo jej czasu wolnego pochłania teraz praca na planie zdjęciowym.

Jej udział w filmie „Raz, jeszcze raz” zapowiadany jest jako nadchodzący debiut roku. Monika Miller znalazła się w gwiazdorskiej obsadzie obok takich nazwisk jak Rafał i Marcin Mroczkowie czy Piotr Cyrus.

d17q3pp

O wnuczce Leszka Millera było ostatnio głośno, kiedy otworzyła się przed swoimi fanami i wyjawiła im, że jest biseksualna. Teraz uwagę przykuwa jej życie zawodowe, które rozwija korzystając ze znanego nazwiska.

Wnuczka Leszka Millera od jakiegoś czasu ciężko pracuje nad swoją rolą bokserki. Długie tygodnie spędziła na treningach i dopracowywaniu techniki.

- Monika gra w filmie bokserkę – uchyla "Super Expressowi" rąbka tajemnicy Sylwia Gała, menedżerka Moniki.

Czekacie na jej aktorski debiut?

d17q3pp

Podziel się opinią

Share
d17q3pp
d17q3pp