Trwa ładowanie...
d58xzel

Monster High: 13 życzeń

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film animowany "Monster High: 13 życzeń" to jeden z kilku pełnometrażowych filmów z serii Monster High. W tej odsłonie pojawi się dżin, który spełni życzenia straszyciółek.
d58xzel
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: 13 życzeń – zarys fabuły

Główną bohaterką filmu "Monster High: 13 życzeń" jest Howleen, młodsza siostra Clawdeen i Clawda. Zbliża się nowy rok szkolny w Straszyceum, dlatego dziewczyna postanawia przejść metamorfozę, żeby być jeszcze straszniejsza, a przez to także popularniejsza. Szybko nadarza się okazja, żeby spełnić to pragnienie, bowiem Howleen znajduje zakurzoną, starą lampę. Potarcie jej budzi dżina, owianą tajemnicą Gigi Grant.

Akcja filmu "Monster High: 13 życzeń" od tego momentu zaczyna mknąć jak burza. Straszyciółki mogą poprosić nie tradycyjnie o trzy życzenia, ale aż o trzynaście. Rodzą się różne pomysły, ale upiorki muszą mieć na uwadze, że za to, co dostaną, coś innego musi im zostać odebrane. Ciemna moc życzeń zagraża szkole. Okazuje się, że jedynym ratunkiem może być niebezpieczna podróż do magicznej latarni. Straszyciółki nie tracą czasu i chętnie ruszają na pomoc.

Monster High: 13 życzeń – ciekawostki

  • Płyta DVD "Monster High: 13 życzeń" po polsku zawiera również trzy krótkie historie poboczne: "Jazda z dreszczykiem", "Królewska opiekunka zwierząt" i "Cookie Creeper".
  • Muzycznym motywem przewodnim filmu "Monster High: 13 życzeń" jest piosenka "Magic Carpet Ride".
  • Jak każdy film Monster High, również animacja "Monster High: 13 życzeń" zawiera pewne odniesienia do popkultury. W tej odsłonie scena przemiany upiorki Lagoony w słodkowodnego potwora inspirowana jest obrazem "Narodziny Wenus" autorstwa Sandra Botticellego.
  • W ramach promocji tradycyjnie na rynku pojawiły się lalki "Monster High: 13 życzeń" ze strojami zaprezentowanymi w filmie.
  • Producenci przygotowali również gry "Monster High:13 życzeń", które dedykowane są konsoli Nintedo DS3.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: 13 życzeń
Tytuł oryginalny

Monster High: 13 Wishes

Gatunek

animacja

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

30.09.2013

Czas trwania

74 min.

Obsada
d58xzel

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d58xzel
d58xzel
d58xzel