Trwa ładowanie...
d3vcb54

Monster High: Szkoła duchów

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Animacja "Monster High: Szkoła duchów" to jeden z filmów pełnometrażowych z serii Monster High. W tej odsłonie upiorki będą musiały zmierzyć się z duchami z konkurencyjnej szkoły.
d3vcb54
Share
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Szkoła duchów

Akcja filmu "Monster High: Szkoła duchów" rozpoczyna się, gdy spacerującą korytarzem Straszyceum Draculaurę nawiedzają duchy. Sprawę postanawia rozwiązać Spectra Vondergeist. W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ją pytania upiorka przenosi się niespodziewanie do tajemniczej Szkoły Duchów, czyli Duszyceum, gdzie władzę sprawuje surowa dyrektor, pani Zjawa. Zaniepokojone straszyciółki wyruszają w ślad za Spectrą.

Ich pomoc będzie nieoceniona, ponieważ niezadowolona z wizyty intruzów pani dyrektor nakłada na Spectrę okropną karę łańcuchów aresztu, które skutecznie uniemożliwiają upiorce powrót do Straszyceum. Straszyciółkom nie pozostaje nic innego, jak tylko przybrać postać duchów i uratować znajdującą się w opałach koleżankę.

Monster High: Szkoła duchów

  • W filmie "Monster High: Szkoła duchów" pojawia się kilka odniesień do świata rzeczywistego. Chodzi między innymi o miejscowość Las Dżumas, czyli odpowiednik Las Vegas, a także nazwisko pisarza Duchojewskiego, który w rzeczywistości nazywa się Fiodor Dostojewski.
  • W filmie pojawiają się postacie trzech postraszycieli, których imiona odnoszą się do imion trzech duchów, które nawiedzają głównego bohatera książki "Opowieść wigilijna" autorstwa Charlesa Dickensa.
  • Polski zwiastun filmu "Monster High: Szkoła duchów" pojawił się na płycie z nowej kolekcji filmowej Monster High.
  • Muzycznym motywem przewodnim filmu jest piosenka "Party Like a Monster".
  • Od filmu "Monster High: Szkoła duchów" zaczęto dodawać krótkie scenki wyświetlane po napisach końcowych.
Monster High: Szkoła duchów
Tytuł oryginalny

Monster High: Haunted

Gatunek

animacja

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

16.03.2015

Czas trwania

73 min.

d3vcb54

Podziel się opinią

Share
d3vcb54
d3vcb54
d3vcb54
d3vcb54