Trwa ładowanie...
d2cazrc

Monster High: Upiorna siła miłości

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film "Monster High: Upiorna siła miłości" to jedna z kilkunastu pełnometrażowych animacji z serii Monster High. W tej odsłonie motywem przewodnim są urodziny Draculaury.
d2cazrc
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Upiorna siła miłości – zarys fabuły

W oryginale tytuł filmu "Monster High: Upiorna siła miłości" zawiera pytanie, dlaczego upiorki się zakochują, a fabuła na nie odpowiada. Akcja filmu dotyczy zbliżających się 1600-nych urodzin wampirzycy Draculaury. Jej straszyciółki zachodzą głowę, jakie atrakcje zorganizować, aby impreza urodzinowa była tą niezapomnianą. Chłopak Draculaury, Clawd, z kolei szuka prezentu idealnego. Kapryśna natura wampirzycy jednak wcale nie ułatwia zadania, a wręcz rodzi szereg sporów i nieporozumień.

Tymczasem w Straszyceum pojawia się nowy uczeń, stary znajomy Draculaury, który w przeszłości starał się skraść jej serce. Jak się okaże, wampir nie pojawia się przez przypadek, ale za sprawą Toralei. Może też nie mieć szczerych zamiarów. Myśli głównej bohaterki filmu "Monster High: Upiorna siła miłości" zajmuje też egzamin na prawo jazdy.

Monster High: Upiorna siła miłości

  • Oryginalny tytuł filmu "Monster High: Upiorna siła miłości" ("Monster High: Why do ghouls fall in love") inspirowany jest tytułem piosenki "Why do fools fall in love" w wykonaniu Frankie Lymon & The Teenagers.
  • W sklepach multimedialnych dostępne jest wydanie DVD filmu "Monster High: Upiorna siła miłości" po polsku. Płyta zawiera także ciekawe dodatki.
  • Film "Monster High: Upiorna siła miłości" to pierwszy pełnometrażowy, telewizyjny film z serii Monster High, wykonany w technice CGI, czyli generowania obrazu komputerowo.

Zobacz również inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Upiorna siła miłości
Tytuł oryginalny

Monster High: Why Do Ghouls Fall in Love?

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

21.12.2011

Czas trwania

46 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cazrc
d2cazrc
d2cazrc