Trwa ładowanie...
d42tu7j

Monster High: Upiorne połączenie

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film animowany "Monster High: Upiorne połączenie" to kolejny pełnometrażowy film z serii Monster High. Tym razem upiorki cofną się w czasie.
d42tu7j
Share
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Upiorne połączenie – zarys fabuły

Pełne ciekawości świata główne bohaterki filmu "Montser High: Upiorne połączenie" próbują zagłębić się w historię straszydziedzictwa swojej szkoły, czyli upiornego dorobki Straszyceum. Zbiegiem przypadku cofają się w czasie do początków funkcjonowania Monster High, gdzie spotykają szalonego młodego naukowca, Sparky'ego. Chłopak marzy o tym, aby w swoim laboratorium stworzyć nową formę życia.

Większe szanse na powodzenie eksperymentu może dać mu przeniesienie się w czasie wraz ze straszyciółkami. Dlatego podstępny Sparky śledzi je i udaje się w podróż do współczesności, co staje się źródłem wielu kłopotów. Upiorki zostają połączone parami w hybrydowe stwory i tylko Hybrydy, inne uczennice Straszyceum, mogą podpowiedzieć im, jak radzić sobie w nowym ciele. Straszyciółki muszą także znaleźć sposób, jak wysłać Sparky'ego do jego czasów i odwrócić skutki szalonego eksperymentu.

Monster High: Upiorne połączenie – ciekawostki

  • Na wydaniu DVD filmu "Monster High: Upiorne połączenie" umieszczono również trzy filmiki krótkiego formatu: "Wewnętrzny potwór cz. 1", "Wewnętrzny potwór cz. 2" i "Boys Fright Out".
  • Muzycznym motywem przewodnim filmu "Monster High: Upiorne połączenie" jest piosenka pod tytułem "So Much Confusion".
  • Według fabuły filmu "Monster High: Upiorne połączenie" na początku istnienia Straszyceum istniały wymiany uczniowskie ze szkołami normalsów.
  • W filmie po raz pierwszy Catty Noir, córka kotołaków, pojawia się jako uczennica Straszyceum.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Upiorne połączenie
Tytuł oryginalny

Monster High: Freaky Fusion

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

30.09.2014

Czas trwania

73 min.

Reżyser
Obsada
d42tu7j

Podziel się opinią

Share
d42tu7j
d42tu7j
d42tu7j
d42tu7j