Trwa ładowanie...
18-05-2006 17:35

Mundialowe HBO Na stojaka

Mundialowe HBO Na stojaka
d23ed2k
d23ed2k

Z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej HBO przygotowało specjalny mundialowy program HBO na stojaka! Program będziemy mogli oglądać w sobotę 3 czerwca o godz. 21.40 w paśmie odkodowanym.

W programie wystąpią: Hanna Śleszyńska, Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Paweł Dłużewski i Steffen Moeller. Na widowni pojawią się znakomici sportowi goście, m.in.: Andrzej Strehlau, Cezary Kucharski, Dariusz Wdowczyk, Lesław Ćmikiewicz oraz dziennikarze: Dariusz Szpakowski i Jerzy Chromik.

Tomasz Jachimek z niebywałą ekspresją zademonstruje różnice między dwoma podstawowymi typami kibiców – osiłkowatym bambrem i knypasem-inteligentem. Skąd wziął się futbol i o co w ogóle chodzi w tej grze, opowie satyryk Andrzej Poniedzielski.

Aktorkę Hannę Śleszyńską zobaczymy z kolei w roli żony niefortunnego kibica. Paweł Dłużewski, zrelacjonuje mundialowy pojedynek między Polską a Kostaryką, a uwielbiany nad Wisłą Steffen Moeller zaprosi nas na mundial i opowie, jak jego rodacy są przygotowani do mistrzostw. Odcinek zakończy śpiewająco Tomasz Jachimek, wykonując rapowany song, który trafi do serca każdego kibica. Czy jest bowiem coś piękniejszego niż trójca: browar, futbol i pilot?

d23ed2k

Mundialowemu odcinkowi HBO na stojaka! towarzyszyć będzie emisja legendarnego występu Marcina Dańca, niekwestionowanego króla polskiej sceny kabaretowej. Satyryk przedstawi brawurowy monolog swojego autorstwa, w którym zaprezentuje się jako kibic piłki nożnej.

Wieczór zakończy brytyjska komedia futbolowa pt. Druga połowa (The Other Half), o tym, czy można pogodzić bycie mężem i zagorzałym kibicem drużyny piłkarskiej. Bowiem kiedy mężczyzna kocha kobietę, jest w stanie zrobić dla niej wiele. Ale czy ta teoria dotyczy także zagorzałych kibiców piłki nożnej? Czy szaleńcze uwielbienie drużyny piłkarskiej wygra z miłością do ukochanej kobiety?

HBO odkoduje program na cały sobotni rozrywkowo-sportowy wieczór od 20:30.

d23ed2k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23ed2k