Trwa ładowanie...
d2wnfhx
Aktualności

Na rynku zadebiutował nowy dystrybutor kinowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na rynku zadebiutował nowy dystrybutor kinowy
(getty)
d2wnfhx

Z początkiem maja 2016 r. Akson Studio, jeden z czołowych producentów filmowych w Polsce, powołał spółkę AKSON DYSTRYBUCJA, która będzie zajmowała się wprowadzaniem filmów do kin. Akson Dystrybucja swoje działania będzie koncentrować na polskich produkcjach filmowych.

To co wyróżnia Akson Dystrybucję na polskim rynku, to model biznesowy, w którym studio producenckie wraz dystrybutorem tworzy jeden organizm, od samego początku kreując spójną politykę produkcyjno-dystrybucyjną.

"Będziemy wprowadzać do kin filmy produkowane przez Akson Studio, ale jednocześnie jesteśmy bardzo otwarci na filmy realizowane poza Aksonem" – mówi inicjatorka i dyrektor zarządzająca Olga Kwiecińska.

Akson Dystrybucję tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji kinowej i promocji filmów, którzy w swoim portfolio mają m. in. takie tytułu jak: „Drive”, „Listy do M”, „Wyścig”, „Sala samobójców”, „Szpieg”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Spring Breakers”, „Jack Strong”, „Obywatel”, „Pitbull. Nowe porządki”.

d2wnfhx

Podziel się opinią

Share

d2wnfhx

d2wnfhx