Trwa ładowanie...
d3hpbq5

Naga Normandia

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
2
d3hpbq5
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Naga Normandia" to najnowszy film francuski Philippe' a Le Guaya odpowiedzialnego za reżyserię dramatu "Kobiety z 6. piętra" (2010). W rolach głównych zobaczymy Francoisa Cluzeta, Toby'ego Jonesa czy Francoisa-Xaviera Demaisona.

Naga Normandia – opis fabuły

Akcja komedii "Naga Normandia" rozgrywa się w niewielkim francuskim miasteczku Mele-sur-Sarthe. Choć krajobrazy są tutaj przepiękne, mieszkańcy borykają się z coraz większymi kłopotami finansowymi. Utrzymują się głównie z rolnictwa, jednak rynek przejmują wielkie sklepy i produkty z zachodu.

Zadłużeniu Mele-sur-Sarthe i jego mieszkańców próbuje zaradzić burmistrz Georges Bulbazard. Jego kolejne próby zmniejszenia długu nie zwracają uwagi państwa. W mieście pojawia się jednak zauroczony krajobrazami amerykański fotograf Newman. Burmistrz postanawia wykorzystać go do własnych celów. Chce, aby mieszkańcy zapozowali mu na polu nago.

Co z tego wyniknie? Przekonamy się, oglądając francuską komedię "Naga Normandia"!

Naga Normandia – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Naga Normandia" jest Philippe Le Guay, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "Trzecia zmiana" (2001), "Koszty życia" (2003), "Z dnia na dzień" (2006), "Kobiety z 6. piętra" (2010), "Molier na rowerze" (2013).
Naga Normandia
Tytuł oryginalny

Normandie nue

Gatunek

Komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

10.01.2018

Data polskiej premiery

23.03.2018

Czas trwania

105 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hpbq5
d3hpbq5
d3hpbq5