Trwa ładowanie...
d2gnvdk

Największe hity tegorocznych świąt

Share
Tegoroczne święta upłyną pod znakiem sprawdzonych filmowych hitów
Tegoroczne święta upłyną pod znakiem sprawdzonych filmowych hitówŹródło: AFP
d2gnvdk

Tom Hanks z piłką do siatkówki próbuje przeżyć na bezludnej wyspie, Sam Neil obserwuje dinozaury w parku, a Keanu Reeves po raz trzeci wchodzi i wychodzi z Matrixa - to tylko część emocji, jakie zaserwują nam w święta stacje telewizyjne.

Tegoroczne Święta Wielkanocne upłyną pod znakiem sprawdzonych filmowych hitów... i kolejnych odcinków ulubionych seriali z krajowego podwórka. Ten, kto spędzi Wielką Sobotę przed telewizorem, tradycyjnie już będzie miał do wyboru kontynuacje przebojów z ubiegłych lat, czyli "Asterixa i Obelixa: Misja Kleopatra", albo "Shreka II".

*Wyślij kurczaka i dowiedz się, skąd się biorą jaja *

d2gnvdk

W Niedzielę Wielkanocną telewizja publiczna pokaże "Park Jurajski" Stevena Spielberga, a Polsat kolejną adaptację jednej z najpopularniejszych powieści Alexandre'a Dumasa - "Hrabiego Monte Christo".

Najciekawiej zapowiada się jednak Wielkanocny Poniedziałek. Na małym ekranie obejrzymy m.in.: "Cast Away. Poza Światem" z Tomem Hanksem, ostatnią część trylogii braci Wachowskich "Matrix Rewolucje" (TVN) i coś dla młodszej widowni - "Epokę lodowcową" (Polsat).

d2gnvdk

Podziel się opinią

Share
d2gnvdk
d2gnvdk