Trwa ładowanie...
d24526w
27-05-2011 16:33

Napisz ciąg dalszy historii komisarza Smolara

d24526w
d24526w

3 czerwca do kin trafi obraz "Uwikłanie" w reżyserii Jacka Bromskiego. Tymczasem od 27 maja będzie można zacząć pisać dalszy ciąg losów jednego z bohaterów, komisarza Smolara.

Dzieło stanowi ekranizację bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Bohaterem jest cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski)
i uparta prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Pochodzą z dwóch różnych światów, ale łączy ich namiętna przeszłość. Choć są jak ogień i woda będą musieli połączyć siły, żeby rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Para śledczych prowadząc najtrudniejsze w swoich karierach śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.

27 maja na blogu Uwiklanie.blog.onet.pl rusza akcja interaktywnego pisania z Zygmuntem Miłoszewskim, autorem książkowego pierwowzoru. Wspólne opowiadanie toczyć się będzie wokół losów komisarza Smolara. Zaczyna pisarz, internauci nadsyłają propozycje rozwoju fabuły jako komentarze na blogu, a pisarz wybiera jeden z nich i na niego "odpowiada" kolejnym fragmentem.

W obrazie "Uwikłanie" zagrali również Andrzej Seweryn, Danuta Stenka, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Adam Woronowicz i Krzysztof Globisz.

d24526w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24526w