Trwa ładowanie...

Nasze gwiazdy 'wychodziły' pieniądze

Share
Nasze gwiazdy 'wychodziły' pieniądze
d1tpnhz

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Olivier Janiak wzięli udział w międzynarodowej imprezie charytatywnej ECCO Walkathon w Kopenhadze. Wraz z 17 tysiącami uczestników Spaceru Ludzi Dobrej Woli, przebyli dystans 150 tysięcy kilometrów i uzbierali prawie 400.000 złotych na rzecz najbardziej potrzebujących.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonała duńska księżniczka Aleksandra. Także ona, wraz z innymi uczestnikami wydarzenia, pokonywała trasę ECCO Walkathonu.

To niesamowite, że tyle osób potrafi poświęcić swój wolny dzień i wziąć udział w takim przedsięwzięciu, żeby pomóc najbardziej potrzebującym – powiedziała Kasia Cichopek, podążając do mety tanecznym krokiem.

d1tpnhz

ECCO Walkathon opiera się na prostym pomyśle: jego uczestnicy spacerują jedną z wybranych przez siebie tras, a organizator wydarzenia za każdy "wychodzony" kilometr wpłaca ustaloną kwotę na konto wybranej fundacji. Uczestnicy duńskiego spaceru zbierali pieniądze na realizację projektów trzech organizacji charytatywnych: Danish Heart Associacion, UNICEF i WWF. Dzięki ich zaangażowaniu konta fundacji zasilone zostaną kwotą stanowiąca równowartość 400 tysięcy złotych!

Imprezę zakończyło uroczyste wręczenie czeków przedstawicielom ww. fundacji. Na scenie pojawiła się także Kasia Cichopek, która – jako ambasador polskiej edycji ECCO Walkathon – z wdziękiem zaprosiła widzów na nadwiślański Spacer Ludzi Dobrej Woli.

ECCO Walkathon zawita do Polski 23 września. Do zaproszenia dołącza się Wirtualna Polska – patron medialny wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach do udziału w tym charytatywnym spacerze. Nie trzeba być wybitnym piechurem. Wystarczą wygodne buty i dobre chęci. Duńska edycja imprezy przyciągnęła ponad 17 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że na Polach Mokotowskich w Warszawie zbierze się nas jeszcze więcej – powiedziała Anna Pogorzelska, Kierownik Działu Marketingu Online Wirtualnej Polski.

d1tpnhz

Wśród gwiazd, obok znanych nam już z Danii ambasadorów ECCO Walkathonu: Katarzyny Cichopek, Marcina Hakiela i Oliviera Janiaka, zobaczymy m.in. Annę Muchę, Andrzeja Piasecznego, Krzysztofa K.A.S.Ę. Kasowskiego i Grzegorza Turnaua.

Wspólnym marszem wspomagać będziemy projekty trzech fundacji: Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiej Akcji Humanitarnej i WWF.

Spotkajmy się 23 września, o godz 9:30 na Polu Mokotowskim!

Oficjalna strona ECCO Walkathonu www.eccowalkathon.pl.

d1tpnhz

Podziel się opinią

Share
d1tpnhz
d1tpnhz