Trwa ładowanie...
dejxsi1

Nie ma drugiej takiej

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film "Nie ma drugiej takiej" łączy w sobie cechy dramatu, komedii i romansu. Opowiada o dwojgu młodych, zakochanych w sobie ludzi, którzy muszą stanąć w obliczu wielkiego problemu.
dejxsi1
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Netflix

Nie ma drugiej takiej – zarys fabuły

Film "Nie ma drugiej takiej", łącząc kilka gatunków filmowych, daje ciekawą historię, która poruszy serce widza. Głównymi bohaterami filmu są Abbie i Sam. Para zna się w zasadzie od zawsze. Początkowa wielka przyjaźń przerodziła się w wielką miłość. I tak młodzi i zakochani docierają do momentu, gdy zaczynają podejrzewać, że Abbie jest w ciąży. Uradowani idą do lekarza, aby potwierdzić radosną nowinę, ale badanie daje diametralnie inny wynik – kobieta ma raka.

W obliczu ciężkiej choroby Abbie postanawia zawczasu znaleźć Samowi nową partnerkę, mając na uwadze fakt, że mężczyzna jest tak samo atrakcyjny, jak niedoświadczony w kontakcie z kobietami. Wpływ na jej podejście do nowej sytuacji ma także Myron, jeden z członków grupy wsparcia, do której dołącza główna bohaterka filmu "Nie ma drugiej takiej". Mężczyzna wydaje się w pełni pogodzony z nieuleczalną chorobą.

W obsadzie filmu "Nie ma takiej drugiej" znalazła się między innymi brytyjska aktorka Gugu Mbatha-Raw. Na planie partneruje jej Michiel Huisman.

Nie ma drugiej takiej – ciekawostki

  • Film został zrealizowany dla platformy Netflix. "Nie ma drugiej takiej" to drugi już film Netflixa z 2018 roku, w którym wystąpiła Gugu Mbatha-Raw. Pierwszym był horror science fiction "Paradoks Cloverfield".
  • Zdjęcia do filmu "Nie ma drugiej takiej" powstały w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.
Nie ma drugiej takiej
Tytuł oryginalny

Irreplaceable You

Gatunek

romans, dramat, komedia

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

16.02.2018

Czas trwania

96 min.

Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dejxsi1
dejxsi1
dejxsi1