ycipk-2k3hnp
ycipk-2k3hnp

Nie ma drugiej takiej - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Film "Nie ma drugiej takiej" łączy w sobie cechy dramatu, komedii i romansu. Opowiada o dwojgu młodych, zakochanych w sobie ludzi, którzy muszą stanąć w obliczu wielkiego problemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2k3hnp
"Nie ma drugiej takiej" to jeden z najlepszych romansów 2018 roku Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Nie ma drugiej takiej – zarys fabuły

Film "Nie ma drugiej takiej", łącząc kilka gatunków filmowych, daje ciekawą historię, która poruszy serce widza. Głównymi bohaterami filmu są Abbie i Sam. Para zna się w zasadzie od zawsze. Początkowa wielka przyjaźń przerodziła się w wielką miłość. I tak młodzi i zakochani docierają do momentu, gdy zaczynają podejrzewać, że Abbie jest w ciąży. Uradowani idą do lekarza, aby potwierdzić radosną nowinę, ale badanie daje diametralnie inny wynik – kobieta ma raka.

W obliczu ciężkiej choroby Abbie postanawia zawczasu znaleźć Samowi nową partnerkę, mając na uwadze fakt, że mężczyzna jest tak samo atrakcyjny, jak niedoświadczony w kontakcie z kobietami. Wpływ na jej podejście do nowej sytuacji ma także Myron, jeden z członków grupy wsparcia, do której dołącza główna bohaterka filmu "Nie ma drugiej takiej". Mężczyzna wydaje się w pełni pogodzony z nieuleczalną chorobą.

ycipk-2k3hnp

W obsadzie filmu "Nie ma takiej drugiej" znalazła się między innymi brytyjska aktorka Gugu Mbatha-Raw. Na planie partneruje jej Michiel Huisman.

Nie ma drugiej takiej – ciekawostki

  • Film został zrealizowany dla platformy Netflix. "Nie ma drugiej takiej" to drugi już film Netflixa z 2018 roku, w którym wystąpiła Gugu Mbatha-Raw. Pierwszym był horror science fiction "Paradoks Cloverfield".
  • Zdjęcia do filmu "Nie ma drugiej takiej" powstały w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także inne najlepsze filmy romanse 2018 roku.

ycipk-2k3hnp
Tytuł oryginalny

Irreplaceable You

Gatunek

romans, dramat, komedia

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

16.02.2018

Czas trwania

96 min.

Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-2k3hnp
ycipk-2k3hnp
ycipk-2k3hnp