Trwa ładowanie...
d1k98d8

Nie żyje Skye McCole Bartusiak. Miała 21 lat

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Skye McCole Bartusiak. Miała 21 lat
(AFP)
d1k98d8

Skye McCole Bartusiak, najbardziej znana z roli córki Mela Gibsona w filmie "Patriota" z 2000 roku nie żyje. Aktorka miała zaledwie 21 lat. Informację podał portal TMZ. Do zgonu najprawdopodobniej doszło w sobotę.

Bartusiak była długoletnią przyjaciółką dziecięcej gwiazdy Hollywood, Abigail Breslin. To właśnie Breslin potwierdziła informację o śmierci Bartusiak.

"Jedna z moich najlepszych przyjaciółek i osoba, która była dla mnie jak siostra, Skye McCole Bartusiak odeszła. To straszne!" - napisała na Twitterze znana z przebojowej "Małej Miss" Breslin.

(fot. mat. promocyjne)

d1k98d8

Według informacji TMZ Bartusiak została znaleziona martwa w swoim domu w Teksasie. Przyczyna śmierci nie została jak dotychczas wyjaśniona.

Gdy grała swoją pamiętną rolę w "Patriocie" miała siedem lat. Wcześniej wystąpiła w takich produkcjach jak kinowy film "The Cider House Rules" ("Wbrew regułom") oraz telewizyjnym serialu "24 godziny". Odnosiła również sukcesy na deskach teatru. W 2003 roku wystąpiła u boku Hilary Swank w "The Miracle Worker". W 2012 roku zagrała w "Sick Boy" oraz kilku filmach krótkometrażowych.

d1k98d8

Podziel się opinią

Share

d1k98d8

d1k98d8