Nie żyje Skye McCole Bartusiak. Miała 21 lat

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Skye McCole Bartusiak. Miała 21 lat
(AFP)
WP

Skye McCole Bartusiak, najbardziej znana z roli córki Mela Gibsona w filmie "Patriota" z 2000 roku nie żyje. Aktorka miała zaledwie 21 lat. Informację podał portal TMZ. Do zgonu najprawdopodobniej doszło w sobotę.

Bartusiak była długoletnią przyjaciółką dziecięcej gwiazdy Hollywood, Abigail Breslin. To właśnie Breslin potwierdziła informację o śmierci Bartusiak.

"Jedna z moich najlepszych przyjaciółek i osoba, która była dla mnie jak siostra, Skye McCole Bartusiak odeszła. To straszne!" - napisała na Twitterze znana z przebojowej "Małej Miss" Breslin.

WP
Podziel się

(fot. mat. promocyjne)

Według informacji TMZ Bartusiak została znaleziona martwa w swoim domu w Teksasie. Przyczyna śmierci nie została jak dotychczas wyjaśniona.

Gdy grała swoją pamiętną rolę w "Patriocie" miała siedem lat. Wcześniej wystąpiła w takich produkcjach jak kinowy film "The Cider House Rules" ("Wbrew regułom") oraz telewizyjnym serialu "24 godziny". Odnosiła również sukcesy na deskach teatru. W 2003 roku wystąpiła u boku Hilary Swank w "The Miracle Worker". W 2012 roku zagrała w "Sick Boy" oraz kilku filmach krótkometrażowych.

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP