Trwa ładowanie...
27-04-2007 07:03

"Niepokój" najchętniej oglądany w USA

"Niepokój" najchętniej oglądany w USA
d2jndq7
d2jndq7

Obraz "Niepokój" znalazł się na szczycie najnowszego zestawienia amerykańskiego box office.

Bohaterem filmu jest Kale, chłopak, który po śmierci ojca staje się ponury i zamknięty w sobie. Zaczyna także sprawiać problemy, za które sąd skazuje go na areszt domowy. Matka chłopca stara się utrzymać siebie i syna pracując dzień i noc, jednak Kale pozostaje obojętny na jej wysiłki. Zamknięty w czterech ścianach bohater zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich zdaje się być seryjnym mordercą. Film wyreżyserował D.J. Caruso, a w głównej roli wystąpił Shia LaBeouf. Pierwszy weekend przyniósł debiutującemu w box office projektowi ponad 23 miliony dolarów.

Druga lokata przypadła w udziale filmowi "Blades of Glory", dotychczasowemu liderowi notowania. Przez trzy tygodnie w kinach obraz zarobił 90 milionów dolarów.

Kolejna nowość zestawienia to thriller "Ktoś całkiem obcy" z Halle Berry i Brucem Willisem w rolach głównych. Główną bohaterką filmu jest dziennikarka Rowena Price, która próbuje ustalić tożsamość mordercy swej przyjaciółki. Z pomocą współpracownika przenika do niebezpiecznego świata Internetu, gdzie zmienia tożsamość i prowadzi grę z podejrzanym o zabójstwo Harrisonem Hillem. Obraz uplasował się na trzecim miejscu notowania z kwotą 11,5 miliona dolarów na
koncie.

d2jndq7

Ostatnim debiutantem box office jest film przygodowy "Tropiciel", którego akcja rozgrywa się podczas najazdu Wikingów na wybrzeża Ameryki. W ferworze walki Skandynawowie pozostawiają na lądzie wroga małego chłopca. Malca przygarniają Indianie, a podczas kolejnego najazdu Wikingów dorosły już bohater postanawia stawić czoła rodakom. Obraz zarobił przez pierwszy weekend niemal 5 milionów dolarów i znalazł się na szóstym miejscu notowania.

d2jndq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jndq7