Trwa ładowanie...
d2c3loe
Aktualności

Niesamowity, oficjalny zwiastun "Spider-mana III"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niesamowity, oficjalny zwiastun "Spider-mana III"
d2c3loe

Dosłownie przed kilkunastoma godzinami za pośrednictwem witryny ifilm.com do sieci został wpuszczony, pierwszy oficialny zwiastun, mocno wyczekiwanej, trzeciej części filmu o przygodach "Spider-Mana". Gorąco zachęcamy do oglądania!

W filmie ponownie, i prawdopodobnie po raz ostatni, wystąpią Tobey Maquire jako Spider-man i Kirsten Dunst jako Mary Jane. Premiera produkcji w polskich kinach wstępnie zaplanowana jest na początek maja 2007.

Zwiastun dostępny jest w doskonałej, lecz niestety sporo "ważącej" jakości. Do wyboru mamy trailer w formacie mov i wmv.

d2c3loe

ZOBACZ PEŁEN EFEKTÓW ZWIASTUN "SPIDER-MANA III"
O samym "Spider-Manie 3" jak dotychczas wiadomo niewiele. Nie ulega jednak wątpliwości że w tym epizodzie Spidermanowi przyjdzie stanąć przeciwko co najmniej trzem przeciwnikom. Zbrodniczą trójcę, wespół tworzyć będą Venom - kosmiczny symbiot, który opanuje ciało i umysł Spidermana, Sandman i Green Goblin. Każdy z nich posiada specjalne zdolności i powód by zniszczyć Spider-Mana - zapowiada się więc spora dawka adrenaliny.
ZOBACZ 73 NAJCIEKAWSZE UJĘCIA Z TRAILERA
Dwa pierwsze filmy o ‘Człowieku Pająku’ zarobiła kolejno 806 i 783 miliony dolarów na całym świecie. Wynikami tymi zapewniły sobie 14 oraz 17 miejsce w rankingu najbardziej kasowych filmów wszech czasów. Na szczycie listy wciąż niepodzielnie panuje ‘Titanic’.

d2c3loe

Podziel się opinią

Share
d2c3loe
d2c3loe