Trwa ładowanie...

Nowi partnerzy Toma Cruise'a

Share
Nowi partnerzy Toma Cruise'a
d2vixut

Tom Cruise i Paula Wagner, którzy niedawno rozstali się z wytwórnią Paramount, podpisali kontrakt z First and Goal, firmą inwestycyjną, na czele której stoją właściciel drużyny futbolowej Washington Redskins Daniel M. Snyder, prezes firmy budowlanej Dwight Schar i szef sieci parków rozrywki Six Flags Mark Shapiro.

Na podstawie umowy Cruise/Wagner Productions przez dwa lata będą otrzymywać kapitał na realizację kolejnych projektów. Posunięcie to jest pierwszym z trzech kroków stworzenia niezależnej wytwórni produkcyjnej przez Wagner i Cruise'a.

Umowa pozwala studiu Wagner i Cruise'a pracować z innymi wytwórniami, nie nakłada również żadnych ograniczeń na aktora odnośnie jego występów w obrazach realizowanych przez inne firmy produkcyjne.

d2vixut

Decyzja o zakończeniu współpracy z Paramount była wynikiem nieudanych negocjacji, do jakich doszło po wygaśnięciu 31 lipca umowy między wytwórnią a Cruise/Wagner Productions. Zgodnie z doniesieniami gazety "Los Angeles Times" umowa z Paramount stanowiła, że 44-letni aktor i jego długoletnia partnerka, producentka Paula Wagner otrzymywali co roku 11 milionów dolarów. Nowy kontrakt zaproponowany Cruise'owi wart był około 2 milionów dolarów na rok. Ostatecznie jednak okazało się, że strony nie są w stanie wypracować zadowalającego wszystkich kompromisu. Wpływ na zakończenie współpracy miało także zachowanie Cruise'a poza ekranem. ** TOM CRUISE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d2vixut

Podziel się opinią

Share
d2vixut
d2vixut