Trwa ładowanie...
d1ltq8c

Nowy film pełnometrażowy Scooby-Doo już na DVD!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy film pełnometrażowy Scooby-Doo już na DVD!
(Galapagos Films)
d1ltq8c

Gwiazdy *Scooby-Doo powracają w wielkim stylu! Nowe tajemnice czekają na odkrycie w kolejnym pełnometrażowym filmie, wybuchowej mieszance akcji i humoru! Na DVD już od 7 października!*

Po przerażających doświadczeniach w nawiedzonej posiadłości czas na zasłużone wakacje! Ośrodek SPA wydaje się idealnym miejscem na wypoczynek! Relaksujące masaże, kąpiele błotne. Wyobraźnia Scooby-Doo i Kudłatego już pracuje!

Zapomnijcie o błogim lenistwie! Na Wasze słodkie herbatniki już ostrzy sobie zęby jadowita jaszczurka, a na Was… gigantyczny Pantozaur! Ucieczka przed bestią męczy Scooby-Doo i jego najlepszego kumpla. Kiedy na jaw wychodzi randka Velmy ze studentem archeologii, Kudłaty potrzebuje czegoś na uspokojenie! Za sprawą maszyny do hipnozy staje się jednak hiperaktywny i odnajduje w sobie wewnętrznego bohatera! Potworo-zaurus nie ma szans! Ale czy pozostała część Brygady Detektywów ma szansę na zdjęcie hipnozy z Kudłatego? Czy zakochana Velma zacznie w końcu zwracać uwagę na tropy i rozwiąże zagadkę? I czy zrobi to zanim lider gangu motocyklistów zrobi z zuchwałego Kudłatego miazgę?

d1ltq8c

Lekcje jazdy na motocyklu prowadzone przez Daphne i szaleńcze rajdy. Hipnoza i transmutacja. Hologramiczne projektory i najnowsza technologia. Wykopaliska archeologiczne w wypełnionych srebrem jaskiniach! I dynamit. Dużo, dużo dynamitu! To wszystko czeka Tajemniczą Spółkę. Prawdziwie wybuchowa zagadka!

Z całą plejadą podejrzanych, wśród których znajdzie się gang motocyklistów, chciwi inwestorzy i nadgorliwi naukowcy – zanurz się w zagadce i pozwól Brygadzie Detektywów odkopać całą górę zabawy dla całej rodziny!

O PRODUKCJI:
„Scooby-Doo! Epoka Pantozaura” to historia wymyślona przez Douglasa Langdale’a (scenarzystę nowego projektu spod szyldu Looney Tunes). Najnowszy film o przygodach psa detektywa, prosto ze Studia Warner Bros. Animation! To już szesnasta, pełnometrażowa produkcja typu direct-to-DVD! W oryginalnej wersji językowej bohaterowie przemawiali głosami doskonale rozpoznawalnymi i od dłuższego czasu związanymi z przygodami psa detektywa. Udział wzięli zatem Richard Moll (Scooby), Matthew Lillard (Kudłaty), Frank Welker (Fred), Mindy Cohn (Velma) i Grey DeLisle (Daphne).

Wydanie DVD w polskiej wersji dubbingowej składa się z jednej płyty, zawierającej 75 minut animowanego materiału filmowego oraz dodatki specjalne: W poszukiwaniu Pantozaurów: Nick Palatas (Kudłaty z kinowej wersji filmu Scooby-Doo) szuka wskazówek w Muzeum Historii Naturalnej w Los Angeles.

d1ltq8c

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1ltq8c

Podziel się opinią

Share
d1ltq8c
d1ltq8c